związek

Rola psychologa w spostrzeżeniu podstawy kłopotu

Wizyta u terapeuty
Dzisiaj coraz to więcej młodych par zbyt prędko decyduje się na rozstanie. Większość ludzi woli najprostsze rozstrzygnięcia, ale zawsze powinno się zawalczyć o rodzinę. Ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać i siebie słuchać. Nie umieją klarownie ustalić swoich potrzeb i roli w związku, ani przyjąć tego, że każdy z nas jest inny. Jednym ze sposobów zostania w związku małżeńskim jest terapia małżeńska.

Gabinet psychologa na terenie Warszawy, terapia dla par

psychologia
Źródło: flickr.com
Teraz stanowczo zbyt wiele małżonków jest zdecydowanych na rozstanie. Trudności w małżeństwie może pojawić się w każdej chwili, bez względu na liczbę lat doświadczonych wspólnie. Nadzwyczaj często problemy w związku wzmacnia zakłócona komunikacja. Ciężko nam bez ogródek pogadać o wzajemnych oczekiwaniach i uczuciach, nie słuchamy siebie nawzajem. Nie umiemy też uznać tego, że każdy z nas jest różny.

Jak wyleczyć się z alkoholizmu? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa jest dobrą metodą?

sakupy
Autor: Praktycy.com
Źródło: Praktycy.com
Leczenia alkoholizmu to problematyczne zadanie, bardzo częste tego rodzaju terapie zalicza się do modeli awersyjnych. Dosyć popularne w Polsce są tak zwane

Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych przez kobiety, czy decydowanie się na zabieg tego typu jak wazektomia przez mężczyzn,

wellderm
Są to sposoby kontrolowanego podejścia do zakładania rodziny, jakie jest współcześnie powszechnie stosowane


Założenie rodziny przyświeca wielu osobom i wchodząc w związek wielu ludzi robi to właśnie z tym zamiarem, aby w przyszłości być mężem bądź żoną i posiadać dzieci.
Syndicate content