związek

Rola psychologa w spostrzeżeniu podstawy kłopotu

Wizyta u terapeuty
Obecnie coraz to więcej młodych par zbyt szybko decyduje się na rozłąkę. Większość ludzi preferuje najprostsze rozwiązania, ale zawsze warto zawalczyć o rodzinę. Ludzie nie potrafią ze sobą prowadzić rozmowy i siebie słuchać. Nie umieją klarownie wskazać swoich potrzeb i roli w związku, ani zaakceptować tego, że każdy z nas jest różny. Jednym ze sposobów zostania w związku małżeńskim jest terapia małżeńska.

Gabinet psychologa na terenie Warszawy, terapia dla par

psychologia
Źródło: flickr.com
Dziś stanowczo nazbyt wiele małżeństw jest zdecydowanych na rozłąkę. Kryzys w małżeństwie jest w stanie pojawić się w każdym momencie, bez względu na ilość lat przeżytych razem. Niezwykle często problemy w związku potęguje zakłócona komunikacja. Trudno nam bez ogródek pogadać o obustronnych oczekiwaniach i uczuciach, nie słuchamy siebie wzajemnie. Nie potrafimy również zaaprobować tego, że każdy z nas jest różny.

Jak wyleczyć się z alkoholizmu? Jakie są dobre rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa jest dobrą metodą?

sakupy
Autor: Praktycy.com
Źródło: Praktycy.com
Leczenia alkoholizmu to problematyczne zadanie, bardzo częste tego rodzaju terapie zalicza się do modeli awersyjnych. Dosyć popularne w Polsce są tak zwane

Zażywanie tabletek antykoncepcyjnych przez kobiety, czy decydowanie się na zabieg tego typu jak wazektomia przez mężczyzn,

wellderm
Są to sposoby kontrolowanego podejścia do zakładania rodziny, które jest obecnie ogólnie stosowane


Założenie rodziny to cel wielu osób i rozpoczynając związek wielu z nas robi to właśnie z tym zamiarem, aby w przyszłości być mężem albo żoną i mieć dzieci.
Syndicate content