zioła

Jakie możliwości mają grzyby reishi? - Zobacz ofertę naszego artykułu

grzyby
Czy powiemy czym się leczyć?

Okazują się być ludzie, którzy uważają, że dobrze jest wyleczyć się medykamentami zapisanymi przez doktorów, które wytworzone są w najlepszych laboratoriach. Kolejni tymczasem uważają, że tego rodzaju medykamenty mają zły wpływ na nasze zdrowie, bo z jednego leczą, lecz inne narządy obciążają.

Czy zaznaczymy jak pozbyć się cellulitu?

Cellulit
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kobiety nie kochają mieć cellulitu
Każda kobieta chce wyglądać wspaniale i ponętnie. Niestety nasza skóra z upływem czasu podlega starzeniu się, co spowoduje, że rozpoczyna opadać i jest mało sprężysta, gdyż braknie w niej kolagenu. Dlatego właśnie pojawia się cellulit, który pojawia się głównie na udach i pośladkach i sprawia, że te części ciała nie przedstawiają się nazbyt ładnie.

O właściwym wyposażeniu podróżnej apteczki przed urlopem. Najważniejsze porady dla turystów

Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Na urlopowy wyjazd czeka się cały rok, a i czasem planuje się wycieczkę w najdrobniejszych szczegółach. Ci, którzy wyjeżdżają nad morze albo jadą w góry nie mogą jednak zamówić słonecznej aury. Tego rodzaju problemów nie mają ci turyści, którzy wakacje spędzają na egzotycznej wyspie, ale wszystkim wypoczywającym mogą przydarzyć się przeróżne zdrowotne przypadłości.

Dbajmy o układ moczowy. Dobre porady od naszej redakcji

owoce - zdrowie
Autor: pulaw
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy, iż zjemy coś trudno przerabianego i już możemy mieć problemy z zaparciami. Tak samo starczy, że siądziemy na zmarzniętym stopniu, albo że niedostatecznie dobrze zakryjemy swoje nerki, a już może się okazać, iż będziemy posiadali problem z układem moczowym, a więc w chwili załatwiania się, będziemy odczuwali ból i swędzenie.

Medycyna Naturalna - czy i kiedy można je zastosować?

medycyna naturalna
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Leczenie ziołowymi miksturami ma wielowiekową tradycję w Polsce. Dziś, mimo istnienia ogromnej liczby leków syntetycznych, leczenie ziołami jest w dalszym ciągu popularne. Pomimo powszechnego przekonania, iż zioła mają własności uniwersalne oraz są środkami w pełni bezpiecznymi.
Syndicate content