pojazd

Prezent z górnej półki. Co dać dawno niewidzianej osobie?

Torebka
Autor: pandzior.pl
Źródło: pandzior.pl
Ofiarować dobry i trafiony prezent znajomemu, to sztuka. Każdy, kto choć raz chciał to zrobić ten wie, że nie jest to bułka z masłem. Czym dobrze jest się sugerować? Można nabyć podarek dla mężczyzny wiedząc o tym, czym trudni się on na co dzień. Można kupić piękną, skórzaną torbę albo portmonetkę czy też wytworny zegarek na rękę.

Najlepszy wóz dla naszego malucha

jeździk dla dzieci Twistcar
Źródło: http://twistcar.pl/
Tak zwane "pchacze" to pojazdy dla najmniejszych dzieci. Na co należy zwrócić uwagę nabywając tego rodzaju zabawkę? Warto by oparcie zostało przewidziane tak, aby pociecha mogła się na nim podeprzeć w trakcie nauki chodzenia, w takim przypadku jeździk zmieni się w pierwszy chodzik. Takie jeździki dzięki swoim rozlicznym zastosowaniom sprawiają maluchom masę uciechy. Mogą na nich jechać, mogą je też przesuwać. Zabawki takowe określone są zazwyczaj dla dzieci od 9 do 36 miesiąca .

Czemu co jakiś czas każdy zawodowy kierowca musi być przebadany? Czemu jest to tak konieczne?

prawo - fotka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Psychotechnika to obszar psychologii, jaki zajmuje się badaniem za pomocą testów, ażeby zdefiniować zdolność oraz przydatność kandydatów do określonych zawodów, szkół czy stanowisk. Bardziej właściwą nazwą są tutaj badania psychologiczne, które świadczone są przez najlepiej dobranego psychologa transportu. Oparte są na metodyce badań psychologicznych kierowców.

Pomysły motoryzacyjne, jakie jeszcze jakiś czas temu nie były znane.

Audi tuning
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązania z dziedziny motoryzacji, które jeszcze parę lat do tyłu nie były znane są znane z pewnością wszystkim wielbicielom samochodów. Najbardziej z nich uznaną będzie zapewne tuning pojazdów. Wyróżnić można tuning mechaniczny oraz tuning muckowy.
Syndicate content