rodzic

Komu może dopomóc psycholog rodzinny i jakiego rodzaju problemy rozwiązuje?

fisher price
Autor: Lisa Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu pojawiają się sytuacje, kiedy nie umiemy sobie sami dać rady. Wówczas potrzebna będzie pomoc fachowca. Psycholog mógłby dopomóc dzieciom, małżonkom i całym rodzinom.

Które zabawki wskazane jest kupić naszym pociechom?

bujak
Autor: Little Bird Told Me
Źródło: www.ejdystrybucja.pl
Każdy rodzic niesłychanie dobrze wie, że posiadanie dziecka to poważne zadanie. Spełniamy bowiem dla nich rolę wychowawczą i to od naszego nastawienia zależy, w jaki sposób zostaną zbudowane temperamenty naszych najmłodszych. Jesteśmy również zobligowani do zapewnienia im komfortowych okoliczności rozwoju, aby mogły w czasie przyszłym stać się wartościowymi ludźmi. Niemniej jednakże nasze postępowanie nie ogranicza się tylko do określania zakresu obowiązków.

Czapeczka jako ważny składnik konfekcji każdego malucha

czapeczki dla noworodka
Autor: The International Federation
Źródło: http://www.flickr.com
Czapka jest bardzo ważnym fragmentem konfekcji każdego malucha. Przed ukończeniem 3 miesięcy, cienkie, bawełniane nakrycie głowy jest obowiązkowe bez względu na aurę i godzinę spaceru.

Wykształcenie dziecka: w jaki sposób wyselekcjonować najlepsze przedszkole dla malucha?

dzieci komunijne
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniego przedszkola dla malucha spędza sen z oczu wielu rodzicielom. W końcu to tam dziecko będzie spędzać większość dnia. W jaki sposób się do tego zabrać? Na co zwrócić uwagę? I jak zweryfikować, czy dziecko jest już gotowe na pójście do przedszkola?

Ulubione zabawki dla dziewczynek w każdym wieku

hurtownia
Autor: Chika Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dziewczynki posiadają swoje ulubione zabawki. Wprawdzie pewne dziewczynki uwielbiają zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednakże wiele wciąż trudni się lalkami i opieką nad nimi. Już w przypadku niemowląt wolno dostrzec, iż dziewczynki uwielbiają zasypiać przy lalkach, dlatego dobrze wybrana przez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana ułatwia jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu może sprawdzić albo czuć cokolwiek przyjemnego.
Syndicate content