rodzic

Komu może dopomóc psycholog rodzinny i jakiego rodzaju problemy rozwiązuje?

fisher price
Autor: Lisa Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu pojawiają się sytuacje, kiedy nie możemy sobie sami dać rady. Wtedy potrzebna jest porada fachowca. Psycholog może pomóc dzieciom, parom i całym rodzinom.

Które zabawki wskazane jest kupić naszym pociechom?

bujak
Autor: Little Bird Told Me
Źródło: www.ejdystrybucja.pl
Każdy rodzic niesłychanie dobrze wie, że posiadanie dziecka to odpowiedzialne zadanie. Spełniamy bowiem dla nich funkcję wychowawczą i to od naszego postępowania zależy, w jaki sposób zostaną zbudowane temperamenty naszych najmłodszych. Jesteśmy i zobligowani do zapewnienia im komfortowych okoliczności rozwoju, żeby mogły w czasie przyszłym stać się wartościowymi ludźmi. Niemniej jednak nasze oddziaływanie nie ogranicza się jedynie do nakładania obowiązków.

Czapeczka jako ważny składnik konfekcji każdego malucha

czapeczki dla noworodka
Autor: The International Federation
Źródło: http://www.flickr.com
Czapka jest bardzo ważnym fragmentem konfekcji każdego malucha. Przed ukończeniem 3 miesięcy, cienkie, bawełniane nakrycie głowy jest obowiązkowe bez względu na aurę i godzinę spaceru.

Wykształcenie dziecka: w jaki sposób wyselekcjonować najlepsze przedszkole dla malucha?

dzieci komunijne
Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór właściwego przedszkola dla potomka spędza sen z oczu wielu rodzicom. W końcu to tam pociecha spędzać będzie większość dnia. W jaki sposób się do tego zabrać? Na co zwracać uwagę? I jak zweryfikować, czy dziecko jest gotowe na pójście do przedszkola?

Ulubione zabawki dla dziewczynek w każdym wieku

hurtownia
Autor: Chika Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com
Dziewczynki posiadają własne ulubione zabawki. Wprawdzie pewne dziewczynki lubią zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednakże wiele ciągle zajmuje się lalkami i opieką nad nimi. Już w wypadku niemowląt można dostrzec, że dziewczynki lubią zasypiać przy lalkach, toteż dobrze wybrana przez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana ułatwia jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu potrafi sprawdzić lub poczuć coś przyjemnego.
Syndicate content