nauka

Z jakiego powodu warto wysyłać dzieci na szkolne wycieczki?

Impreza firmowa
Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wie, że podróże kształcą. Zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy innych ludzi. Większość z nas jeździła na szkolne wycieczki, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Była to doskonała możliwość, aby odpocząć od lekcji oraz spędzać czas z rówieśnikami z daleka od szkolnych murów.


Wyjazd do jakiegokolwiek muzeum czy też kopalni złota, to dla dzieci duża dawka nauki, której nie doznałyby tak szybko i z taką radością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.

Nauka języka obcego na obozach zagranicznych oraz jej różnorodne wartości

nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Ewidentnie w dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest ogromnie ważna. Dzięki biegłej znajomości języków obcych zdołamy lepiej radzić sobie w życiu, albowiem języki obce przydają nam się zarówno w życiu prywatnym jak również w życiu zawodowym.

Informatyczne studia - jakie możliwości będą dawać młodym ludziom po ich zakończeniu.

Studia
Od jakiegoś czasu informatycy są bardzo rozchwytywani na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, skoro nowoczesne technologie na dobre zadomowiły się w licznych zastosowaniach i są potrzebni ludzie, jacy wszystko to będą projektować, wdrażać i serwisować. Wielu ludziom informatyk po dziś dzień się kojarzy z roztrzepanym panem od komputerów, lecz współczesna informatyka wygląda zupełnie inaczej.

Zasypiasz na lekcjach fizyki? Pora to zmienić!

Przekaźniki
Autor: Dr. Martin Von Nostrand
Źródło: http://www.flickr.com
Wśród osób będących niezadowolonych z kondycji polskiej szkoły znajdą się i tacy, którzy będą reprezentować obóz, iż fizyka jest niewłaściwie prowadzona. Zarówno uczniowie gimnazjum, jak i młodzież z liceum poprą to zdanie, bo wygląda na to, że ponad połowa młodzieży twierdzi, że przedmiotu tego najzwyczajniej w świecie nie lubi. Czy można zrobić cokolwiek, aby fizyka stała się przedmiotem ciekawym i choć trochę lubianym?

Lekcje polskiego dla osób zza granicy w stolicy

szkoła językowa
Autor: Moody College of Communication
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła koncentruje się wyłącznie na nauczaniu j. polskiego jako obcego. Szkoła skupiając się tylko na jednym języku, może zapewnić studentom - najwyższą jakość nauczania, stworzenie grup o zróżnicowanych poziomach nauczania oraz zatrudnienie najlepszej kadry. Szkoła jest przekonana, że można nauczyć się polskiego szybko, lecz wymaga to odpowiedniego podejścia. Skuteczna metoda jest tym bardziej istotna, im bardziej złożona jest gramatyka danego języka, a język polski może poszczycić się wieloma niuansami gramatycznymi, które w innych językach wcale nie występują.
Syndicate content