nauka

Z jakiego powodu warto wysyłać dzieci na szkolne wycieczki?

Impreza firmowa
Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy wie, że podróże kształcą. Zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy innych ludzi. Większość z nas jeździła na szkolne wycieczki, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Była to doskonała możliwość, aby odpocząć od lekcji oraz spędzać czas z rówieśnikami z daleka od szkolnych murów.


Wyjazd do jakiegokolwiek muzeum czy też kopalni złota, to dla dzieci duża dawka nauki, której nie doznałyby tak szybko i z taką radością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.

Nauka języka obcego na obozach zagranicznych oraz jej różnorodne wartości

nauka
Autor: Col Ford and Natasha de Vere
Źródło: http://www.flickr.com
Bezspornie w współczesnych czasach każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nauka języka obcych jest nadzwyczaj znacząca. Dzięki biegłej znajomości języków obcych zdołamy lepiej poradzić sobie w życiu, bowiem języki obce przydają nam się zarówno w życiu osobistym jak także w życiu zawodowym.

Informatyczne studia - jakie możliwości będą dawać młodym ludziom po ich zakończeniu.

Studia
Od pewnego czasu informatycy są bardzo poszukiwaniu na rynku pracy. Trudno się temu dziwić, skoro technologie informatyczne od jakiegoś czasu zadomowiły się w wielu zastosowaniach i potrzeba ludzi, którzy wszystko to będą tworzyć, uruchamiać i poprawiać błędy. Większości osób informatyk kojarzy się po dziś dzień z roztrzepanym panem od naprawiania komputerów, jednak obecna informatyka wygląda zupełnie inaczej.

Zasypiasz na lekcjach fizyki? Pora to zmienić!

Przekaźniki
Autor: Dr. Martin Von Nostrand
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród osób będących nieusatysfakcjonowanych z kondycji polskiej szkoły znajdą się i tacy, którzy będą przedstawiać obóz, iż lekcje fizyki są niewłaściwie prowadzone. Zarówno uczniowie gimnazjum, jak i uczniowie liceum wesprą to zdanie, bo okazuje się, że więcej niż połowa uczniów twierdzi, że przedmiotu tego najzwyczajniej w świecie nie trawi. Czy można coś zrobić, aby lekcje fizyki stały się przedmiotem ciekawym i lubianym?

Lekcje polskiego dla osób zza granicy w stolicy

szkoła językowa
Autor: Moody College of Communication
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła koncentruje się wyłącznie na nauczaniu języka polskiego jako obcego. Placówka specjalizując się tylko na jednym języku, może zagwarantować studentom - najlepszą jakość nauczania, utworzenie grup na zróżnicowanych poziomach nauczania oraz zatrudnienie fachowej kadry. Szkoła jest przekonana, że można nauczyć się polskiego szybko, lecz wymaga to stosownego podejścia. Skuteczna metoda jest tym bardziej istotna, im bardziej złożona jest gramatyka danego języka, a j. polski może pochwalić się wieloma niuansami gramatycznymi, które w innych językach w ogóle nie występują.
Syndicate content