Rozmiar

Czemu małe dzieci powinny ubierać czapki, jak należy je wybrać, żeby pasowały ma malucha.

online
Autor: Ellen
Źródło: http://www.flickr.com
Małe dzieci rosną niezwykle szybko, i sporo rodziców miewa czasami kłopoty z odpowiednim doborem dla nich ubrań. Zwłaszcza jeśli wymiary na metce nie będą zbyt precyzyjnie podane, a ubrania kupuje się przykładowo w internecie, bez możliwości zmierzenia.

Jaki zakupić śpiwór dla niemowlaka? O czym pamiętać ? Co będzie w takiej kwestii najistotniejsze?

tabletki
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Śpiwór do spania dla nowonarodzonego dziecka to coś niezbędnego dla każdego niewielkiego człowieka, który niedawno zjawił się tym świecie. W zasadzie nietrudno jest go kupić, ale czy aby jest tak na pewno? Jak nasze dziecko rozkopuje się w nocy, ponadto płacze z właśnie tego powodu, to wtedy warto przemyśleć dokładnie taki zakup.

W poszukiwaniu najlepszego upominku dla swojego malucha

pudełko z zieloną kokardką
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Święta bądź urodziny to przeważnie sytuacje, kiedy poszukujemy dla swych dzieci odpowiednich prezentów. Ich wybór nie zawsze jest prosty, bo najmłodsi są bardzo zmiennie. O ile w przypadku małoletnich dzieci nie mamy zazwyczaj jakichkolwiek problemów z odnalezieniem odpowiednich podarunków, o tyle w kontekście trochę starszych dzieci problem ten jest już znaczący. Jakie podarunki mogą się sprawdzić w takiej sytuacji?

Częste mity mające związek z wyborem ubrań? Jakie są i czy dotyczą nas ? Czy znamy je z naszego doświadczenia?

manekiny w sklepie odzieżowym
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, że dzisiejsza moda jest z pewnością w większym stopniu liberalna jak również otwarta niż ta sprzed sześćdziesięciu lat. Jest w związku z tym mniej zasad, a więcej swobody, jest zdecydowanie sporo trendów.
Syndicate content