tłuszcz

Czy tylko liposukcja bez aktywności fizycznej oraz odpowiedniego odżywiania to dobry pomysł? O czym dobrze jest wiedzieć?

urządzenie dezynfekujące
Autor: YUCHIA CHUNG
Źródło: http://www.flickr.com
Nie tak łatwo jest osiągnąć wymarzoną wagę, szczególnie kiedy na każdym kroku ta wiele pokus. Ci, którzy walczą z nadprogramową ilością kilogramów mają tym ciężej, im dłuższy czas doprowadzali się do takiego stanu.

Kłopoty z otyłością można rozwiązać, trzeba tylko znaleźć dobrego dietetyka, który pomoże w tej kwestii

chirurg
Coraz więcej pacjentów miewa problemy z zachowaniem dobrej wagi i figury. Życie w biegu nie sprzyja spożywaniu regularnych posiłków, a deficyt ruchu sprawia, że sylwetka nabiera tłuszczyku.

Kiedy korzystnie stosować białko w proszku? Jakie ma ono zalety? O jakich kwestiach pamiętać?

zaburzenia
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Białko w proszku jest ważnym suplementem diety, ale również jest to popularna odżywka dla każdego sportowca. Białko jest niezwykle ważne, bo stanowi jeden z 3 makroskładników w diecie każdego człowieka.

Kupujemy sprzęt do ćwiczeń w sklepie internetowym

Autor: Fit4Fun
W końcu nastała upragniona wiosna, a razem z nią ciepłe dni. Już za niedługo zawita do nas lato i okryje cały kraj falą upałów. Gorące dni w lecie najlepiej się spędza nad wodą. Ale gdy patrzymy na to, co się porobiło z naszą figurą w ciągu długich zimowych miesięcy, to mamy chęć się zapaść pod ziemię. Zamiast jednak chować się przed całym światem, lepiej po prostu porządnie zabrać się za siebie.

Co jeść by nie dopadł nas rak

Potrawa, dziczyzna i grzyby
Autor: Stanisław Bobowski
Źródło: Radisson Blu Hotel, Kraków
Badania mówią, że mamy pod ręką wiele sposobów, które mogą sprawić, że nigdy nie dostaniemy raka.
Syndicate content