wakacje

Kiedy potrzebny jest ortopeda? Ortopeda potrzebny od zaraz, czyli jak Katowice, Rybnik i inne miejscowości w Polsce radzą sobie ze złamaniami

fotka - zdrowie
Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com
Planujesz rowerową lub pieszą wycieczkę w góry? A może masz już zaplanowany wypad na narty? Nie patrząc na okoliczności, zanim ruszysz, pomyśl o właściwym zabezpieczeniu, gdyż w górach nie trudno o wypadek
.

Skwer do zabaw dla dzieci na twoim podwórku

płótno - ubrania
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy niewielkie dzieci pragniemy, aby posiadały miejsce do zabawy. Gdy mieszkamy w swoim, wolno stojącym domostwie, wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni nie będzie zbyt skomplikowane.

Każda kobieta pragnie być szczupła i posiadać piękną sylwetkę - zwłaszcza, że nadchodzi lato

rodzice
Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to okres zwiewnych sukienek oraz krótkich spodenek. To również czas wyjazdu na urlop, a więc założymy bikini, jeżeli jedziemy gdzieś nad wodę.

Wakacje z perspektywy siodła – nowa moda dla ludzi w każdym wieku

szkółka jeździecka
Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to czas gdy znacznie więcej się ruszamy opuszczając z komfortowej przestrzeni kanapy. W ostatnich latach setki tysięcy osób szuka coraz bardziej lepszych i unikalnych sposobów spędzania wolnego czasu łączących się z możliwością doskonalszego wyrażenia swoich preferencji.

Przychodzą lato i myślisz, gdzie się wybrać, by poprawić wygląd swojego ciała – zobacz propozycje

trening
Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy kończy się marzec duża liczba naszych rodaków rozpoczyna myśleć o odchudzaniu. I rzecz oczywista o pięknym wyglądzie swojego ciała. Dlaczego? Niebawem wakacje, piaszczysta plaża – każdy pragnie się świetnie prezentować. Co należy zrobić?
Syndicate content