bobas

Rzeczy dla najmłodszych

kocyki
Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o małe dzieci, to każdy dobrze wie jak jest. Nieważne czy mamy własne dzieci, czy nie to zdajemy sobie sprawę, że czeka nas kupno wszystkiego do wyprawki. Potem wydaje nam się, że dzieciaki rosną trochę wolniej i nie musimy niemalże ciągle kupować maluchom ubranek. Ale i tak częstość robienia zakupów dla dziecka jest o wiele większa, niż częstość kupowania czegokolwiek dla dorosłego człowieka. Nawet kocyki dla dzieci musimy kupować częściej i w większej ilości.

Karmienie piersią opisane od A do Z. Jak długo?

śpioszki
Źródło: WSZ Edukacja
Karmienie piersią jest niesłychanie istotne dla rozwoju maluszka. Pierwsze miesiące życia dziecka jest to okres bardzo intensywnego wzrostu.

Małemu dziecku na pewno potrzebna będzie czapeczka, więc warto zająć się tym już w tej chwili

rodzic
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/
Narodziny maleństwa to duże wydarzenie dla całej rodziny - przede wszystkim jeśli jest to pierwsze dziecko. W takim razie wszyscy krewni będą chcieli zagwarantować mamie jak najlepsze warunki, żeby czuła się ona w pełni dobrze i wygodnie podczas ciąży.


Niektóre kobiety są całkowicie sprawne przez całą ciąże, pozostałe tymczasem 9 miesięcy powinny leżeć w łóżku, bowiem ich brzemienność jest zagrożona.

W jaki sposób oszczędnie skompletować wyprawkę dla dzidziusia?

szkolenie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Spodziewasz się malucha, lecz nie posiadasz dosyć pieniędzy, żeby nabyć wszystko, czego potrzebuje nowy człowiek? Mamy garść rad, jak nie splajtować, szykując wyprawkę niemowlęcą.

Co dla naszego dziecka mogą być najlepsze?

pieluszka dla dziecka
Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, że pieluszki wielorazowe są coraz bardziej atrakcyjne, jeszcze wielu rodzicom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem mieć na uwadze, że pieluszka wielorazowa różni się w dużym stopniu od znanej powszechnie tetry. Jest to produkt nowoczesny technologicznie, jeśli chodzi o zastosowane tkaniny, model i wzornictwo.
Syndicate content