bobas

Rzeczy dla najmłodszych

kocyki
Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o małych dzieciach, to wszyscy doskonale wiemy jak jest. Nieistotne czy mamy swoje dzieci, czy nie to zdajemy sobie sprawę, że istotne jest kupno całej wyprawki. Później zdaje nam się, że dzieciaki rosną trochę wolniej i nie musimy niemalże ciągle kupować maluchom ciuchów. Ale i tak częstość kupowania rzeczy dla maluchów jest o wiele większa, aniżeli częstość kupowania czegokolwiek dla osób dorosłych. Nawet kocyki dla dzieci musimy kupować częściej i w większej ilości.

Karmienie piersią opisane od A do Z. Jak długo?

śpioszki
Źródło: WSZ Edukacja
Karmienie piersią jest niesłychanie istotne dla rozwoju maluszka. Pierwsze miesiące życia dziecka jest to okres bardzo intensywnego wzrostu.

Małemu dziecku na pewno potrzebna będzie czapeczka, więc warto zająć się tym już w tej chwili

rodzic
Źródło: http://www.planszoweczka.pl/
Przyjście na świat dziecka to duże wydarzenie dla całej rodziny - głównie o ile jest to pierwsze dziecko. W takim razie wszyscy bliscy będą pragnęli zapewnić mamie jak najlepsze warunki, by czuła się ona w pełni dobrze i wygodnie podczas ciąży.


Pewne panie są całkowicie sprawne przez całą ciąże, pozostałe z kolei 9 miesięcy powinny leżeć w łóżku, albowiem ich ciąża jest zagrożona.

W jaki sposób oszczędnie skompletować wyprawkę dla dzidziusia?

szkolenie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Spodziewasz się malucha, lecz nie posiadasz dosyć pieniędzy, żeby nabyć wszystko, czego potrzebuje nowy człowiek? Mamy garść rad, jak nie splajtować, szykując wyprawkę niemowlęcą.

Co dla naszego dziecka mogą być najlepsze?

pieluszka dla dziecka
Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, że pieluszki wielorazowe są coraz bardziej atrakcyjne, jeszcze wielu rodzicom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy tymczasem mieć na uwadze, że pieluszka wielorazowa różni się w dużym stopniu od znanej powszechnie tetry. Jest to produkt nowoczesny technologicznie, jeśli chodzi o zastosowane tkaniny, model i wzornictwo.
Syndicate content