komputer

Aktywne dzieciaki przy zespołowej zabawie, nabywają sporo jednostkowych umiejętności i zasób wiedzy

zabawki drewniane
Autor: Tim Fuller
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas z pewnością wraca pamięcią - jak w dziecięcych latach bawiliśmy się do zmroku na podwórku. Wtedy nie traktor zabawka a najzwyklejszy patyk i skrzydła fantazji zastępowały wiele zabawek. Czasy kiedy zabawiano się w "państwa miasta", "kapsle" odeszły do lamusa. Z sentymentem wspomina się czasy zabawy w dom, gdy pączki były z piasku a zupa była z liści.

Dlaczego warto odżywiać się zdrowo? Jakiego typu dzięki temu zdobywamy korzyści?

targ
Autor: Martina TR
Źródło: http://www.flickr.com
To chyba jasne, że każdy z nas musi jeść, ponieważ dzięki temu funkcjonuje nasz organizm, a my czujemy się nie najgorzej. Ponadto trzeba pamiętać, by odżywiać się dosyć rozsądnie, zdrowo, gdyż wszystko co zjemy ma wpływ na nasze funkcjonowanie.

Na podwórku pada? Najlepiej spędź ten czas z bliskimi! Jak? Przy dobrej grze!

gry
Autor: JAGA
Źródło: JAGA
W obecnych czasach zabawy rodzinne, takie jak granie w gry typu planszowego w czasie paskudnej pogody wydaje się, że odrobinę "odeszły w cień" z powodu ukazania się takiego typu gadżetów jak choćby komputery, tablety, telefony, oraz ich bardziej zaawansowanych wersji, takich jak choćby laptopy czy też smartfony, a nawet coraz to bardziej znane smartwatche.

Praktyczna oraz zdrowa praca przy pececie

ergonomia pracy przy komputerze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Dużo fachów ma charakter ściśle siedzący, mnóstwo osób wszelkiego dnia spędza minimum 8 godzin przy pececie, pracując bezustannie. Taka robota zdoła być trudna, dlatego że mnóstwo godzin spędza się w pozie siedzącej, a to nie jest zdrowe ani komfortowe.

Gdzie poszukujemy porad medycznych

Kobieta u lekarza
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomoc medyczna jest konieczna w bardzo wielu przypadkach. Najczęściej poszukuje się jej w przypadku pojawienia się choroby lub jej objawów. Coraz większa liczba ludzi decyduje się też na usługi lekarza w celach profilaktycznych, czyli dla zapobiegania ewentualnym schorzeniom, zanim one wystąpią.
Syndicate content