komputer

Aktywne dzieciaki przy zespołowej zabawie, nabywają sporo jednostkowych umiejętności i zasób wiedzy

zabawki drewniane
Autor: Tim Fuller
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas zapewne wraca pamięcią - jak w dziecięcych latach bawiliśmy się prawie do nocy na podwórzu. Wtedy nie traktor zabawka a najzwyklejszy patyk i skrzydła fantazji zastępowały wiele zabawek. Czasy kiedy grano w "państwa miasta", "kapsle" odeszły do lamusa. Z sentymentem wraca się do czasów zabawy w dom, gdy pączki robiło się z piasku a zupę gotowało się z trawy.

Dlaczego warto odżywiać się zdrowo? Jakiego typu dzięki temu zdobywamy korzyści?

targ
Autor: Martina TR
Źródło: http://www.flickr.com
To chyba jasne, że każdy z nas musi jeść, ponieważ dzięki temu funkcjonuje nasz organizm, a my czujemy się nie najgorzej. Ponadto trzeba pamiętać, by odżywiać się dosyć rozsądnie, zdrowo, gdyż wszystko co zjemy ma wpływ na nasze funkcjonowanie.

Na podwórku pada? Najlepiej spędź ten czas z bliskimi! Jak? Przy dobrej grze!

gry
Autor: JAGA
Źródło: JAGA
W danych czasach zabawy z rodziną, takie jak bawienie się w gry planszowe w czasie paskudnej pogody wydaje się, że odrobinę "odeszły w cień" z powodu ukazania się takich gadżetów jak komputery, tablety, komórki, a także ich bardziej zaawansowanych wersji, takich jak laptopy czy smartfony, a nawet i coraz bardziej popularne smartwatche.

Praktyczna oraz zdrowa praca przy pececie

ergonomia pracy przy komputerze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Wiele fachów ma profil ściśle siedzący, mnóstwo osób wszelkiego dnia spędza minimum 8 godzin przy komputerze, pracując cały czas. Taka robota zdoła być trudna, gdyż dużo godzin spędza się w pozie siedzącej, a to nie jest zdrowe ani wygodne.

Gdzie poszukujemy porad medycznych

Kobieta u lekarza
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomoc medyczna jest konieczna w bardzo wielu przypadkach. Najczęściej poszukuje się jej w przypadku pojawienia się choroby lub jej objawów. Coraz większa liczba ludzi decyduje się też na usługi lekarza w celach profilaktycznych, czyli dla zapobiegania ewentualnym schorzeniom, zanim one wystąpią.
Syndicate content