Zdrówko

Zacznijmy żyć zdrowiej!

Nasz współczesny styl życia ma bardzo niekorzystny wpływ na nasz organizm. Należy rozpocząć od faktu, że za wiele czasu spędzamy w pracy. Po ciężkim dniu w robocie , w domu również czekają na nas codzienne obowiązki. Nie mamy czasu na odpoczynek, co sprawia, że chodzimy zmęczeni oraz poddenerwowani. To nie wpływa dobrze na nasze relacje z bliskimi, co jest dodatkowym powodem naszego sfrustrowania. Nie pomagamy sobie również odżywianiem.
Continue Reading
Zdrówko

Polskie superfoods w formie owoców i jarzyn. Spora zawartość mikro- i makroelementów i mała kaloryczność

Od dawna wiadomo, iż w naszym kraju mamy wyśmienite owoce i warzywa. Wiele z rozpowszechnionych w naszym kraju produktów to tzw. superjedzenie – jedzenie o dużej ilości substancji odżywczych o szczególnie dobrym wpływie na nasz organizm, jak witaminy, mikro- i makroelementy, antyoksydanty, błonnik albo potrzebne tłuszcze.
Continue Reading
Zdrówko

Dieta – w jaki sposób zadbać o własne zdrowie?

Troska o swoje zdrowie i dobre samopoczucie jest dziś bardzo konieczna. Zaniedbania w powyższej kwestii mogą stanowić początek istotnych problemów, jakich wyeliminowanie może nam zabrać sporo czasu jak i pieniędzy. Nie winniśmy więc przenosić pomysłów na pozytywne zmiany w swym życiu na później, lecz rozpocząć ich wprowadzanie z dniem dzisiejszym. Zacząć winniśmy od diety.
Continue Reading
Zdrówko

Z jakich powodów warto kupować w sklepie ze zdrową żywnością?

Trwająca moda na zdrowy tryb życia sprawia, iż żywność ekologiczna jest już zdecydowanie bardziej osiągalna, niż jeszcze kilka lat temu. Dlaczego warto ją wybierać?
Żywność ekologiczna pochodzi z ekologicznych gospodarstw oraz rolniczych przetwórni, które muszą spełnić mnóstwo wymogów, aby otrzymać certyfikat, który potwierdza ekologiczne pochodzenie produktu.
Continue Reading
Bez kategorii

Co jeść aby pozbyć się niechcianych kilogramów? Doskonałe właściwości czereśni zapewniające świetne efekty.

Pragnąc pozbyć się zbędnych kilogramów wypada przede wszystkim zadbać o właściwą dietę, gwarantującą zarówno lekkie, jak też pożywne posiłki. Należy też zdawać sobie sprawę, że podczas odchudzania powinniśmy wystrzegać się wszelkich słodyczy, które możemy zamienić na smaczne warzywa oraz owoce. Idealnym rozwiązaniem jest spożywanie dużej ilości czereśni, ponieważ są one nie tylko pyszne, ale również skutecznie wpływają na proces odchudzania.
Continue Reading