Dla dzieciaków

Co należy zrobić aby nasz ogród prezentował się jeszcze ładniej

Sezon ogrodniczy w rozkwicie! Nasadzamy, przesadzamy, siejemy, by po wyczerpujących fizycznie zajęciach – ubrudzonym, ale szczęśliwym spocząć na fotelu w ogrodzie i zachwycać się efektem końcowym. A to właściwie początek wiosny! Dopiero przed nami relaks na leżaku w ogrodzie, wspólne śniadania i kwiaty w mieszkaniu z własnego ogrodu. Nasz ogród… Nasza duma.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Lato to czas, kiedy najczęściej siedzimy na tarasie czy w ogródku – potrzebujemy wówczas odpornych na aurę mebli ogrodowych

W Polsce nie doświadczamy nazbyt długiego lata, jednak okres, gdy możemy przebywać w ogrodzie w ogóle nie jest aż tak krótki. Jest to nawet 4-5 miesięcy, także jest z czego się cieszyć.
Jeżeli posiadamy dom z ogrodem, to z pewnością staramy się wykorzystać totalnie szansę spędzania czasu w nim, gdy jest lato.
Continue Reading
Dla dzieciaków

W jaki sposób urządzić przydomowy placyk zabaw czyli przegląd najlepszych zabawek ogrodowych dla dzieci.

Dzieci kochają zabawę na świeżym powietrzu. Jeśli się mieszka w mieście przeważnie jest się skazanym na okoliczne placyki zabaw, jednak jeżeli ktoś będzie miał swój ogród z domem to może pomyśleć o tym, aby znaleźć kawałek wolnej przestrzeni na miejsce zabaw dla swoich maluchów. Takie przydomowe placyki zabaw będą miały mnóstwo zalet. Przede wszystkim są na miejscu, nie ma konieczności nigdzie dalej spacerować a tym bardziej jechać samochodem.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Trampoliny dla dzieci z siatką będą bezpiecznym miejscem zabaw

Czy spoglądaliśmy na domki dla dzieci?. Jeżeli mamy duży ogród, to niejednokrotnie zastanawiamy się jak go zaaranżować, tak by nasze potomstwo miało w nim własny raj oraz miało szansę się bawić w interesujący sposób. Sporym zainteresowaniem cieszą się domki dla dzieci, które mają szansę być plastikowe lub drewniane, spore i małe, płasko ustawione na ziemi lub na takim niewysokim podwyższeniu.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Domki dla dzieci za domem w ogródku, nerf

Sporo ludzi chciałoby posiadać ogromny ogród. Jednak nie każdy może sprawić sobie taki luksus. Ale gdy mamy duży ogród, to musimy pomyśleć o tym jak go zagospodarować. Najważniejsze, by ogród był zadbany, a nie okazał się miejscem, gdzie można postawić wszystko, co nie jest nam potrzebne. Dobrze ustawić domek ogrodowy, który będzie trochę większy. Mógłby wtedy spełniać funkcję przechowalni, ale też byłby perfekcyjnym miejscem na spędzanie czasu z bliskimi podczas letnich wieczorów a nawet i nocy.
Continue Reading