Zdrówko

Udręka z nadwagą – jak się za nią zabrać

We współczesnych czasach coraz więcej ludzi zmaga się z problemem nadwagi oraz otyłości. W wielu przypadkach może to być spowodowane chorobami, lecz przeważnie wynika to z naszego lenistwa, niewłaściwego żywienia i szkodliwych zwyczajów, jakich nie potrafimy się pozbyć. Jest sporo sposobów, by móc sobie z tym radzić, zatem zamiast użalać się nad sobą, powinniśmy podjąć walkę oraz postarać się coś zmienić.
Continue Reading
Bez kategorii

Rzeczywistość ludzi w pełni sprawnych a życie ludzi chorych

Na przekór poprawnym politycznie deklaracjom stwierdzam, że świat jest urządzony dla w pełni zdrowia, w mocy życia, osób. W zależności od kraju, czy jest bardziej cywilizowany czy mniej, zauważymy niepozostawiające wątpliwości różnice, jednocześnie smutny wniosek jest taki, że na naszym podwórku jest jeszcze wiele do stworzenia, zarówno w sferze infrastrukturalnej a także typowo mentalnej.
Continue Reading
Zdrówko

Jakim sposobem długoterminowo zapanować nad swoją wagą?

Nie od dzisiaj wiadomo, że idealna sylwetka jest oczekiwaniem znaczącej części naszego społeczeństwa. Trzeba bowiem uznać, że liczba osób, które niestety posiada złe nawyki żywieniowe jest przez cały czas ogromna. Nasza przesadna konsumpcja oczywiście odszukuje odzwierciedlenie w postaci zbędnych kilogramów, które na nieszczęście przyczepiają się do naszego organizmu. Ich redukcja w krótkim czasie jest zadaniem niezmiernie trudnym, z którym niestety w szeregu przypadków nie jesteśmy sobie dać rady.
Continue Reading