Bez kategorii

Rzeczywistość ludzi w pełni sprawnych a życie ludzi chorych

Na przekór poprawnym politycznie deklaracjom stwierdzam, że świat jest przystosowany dla zdrowych, w sile życia, osób. W zależności od miejsca, czy jest bardziej cywilizowany czy mniej, można zauważyć widoczne kontrasty, jednakowoż smutny wniosek jest taki, iż na naszym podwórku jest jeszcze bardzo dużo do stworzenia, zarówno w sferze infrastrukturalnej czy typowo mentalnej.
Continue Reading
Zdrówko

Jakim sposobem długoterminowo zapanować nad swoją wagą?

Nie od teraz wiadomo, że perfekcyjna sylwetka jest marzeniem sporej części naszego społeczeństwa. Powinno się bowiem potwierdzić, że liczba osób, jakie na nieszczęście posiada złe przyzwyczajenia żywieniowe jest wciąż ogromna. Nasza nadmierna konsumpcja naturalnie odszukuje odzwierciedlenie w postaci zbędnych kilogramów, które na nieszczęście przyczepiają się do naszego organizmu. Ich redukcja w krótkim czasie jest zadaniem niezmiernie trudnym, z którym niestety w wielu przypadkach nie jesteśmy sobie dać rady.
Continue Reading
Zdrówko

Udręka z nadwagą – jak się za nią zabrać

W obecnych czasach coraz więcej ludzi boryka się z kłopotem nadwagi i otyłości. W niektórych przypadkach może to być spowodowane schorzeniami, ale zwykle wynika to z naszego lenistwa, złego odżywiania i szkodliwych nawyków, jakich nie umiemy się pozbyć. Jest dużo sposobów, by móc sobie z tym poradzić, toteż zamiast żalić się nad sobą, musimy podjąć walkę i starać się cokolwiek zmienić.
Continue Reading