Zdrówko

Laseroterapia oka jest to sposób leczenia polegający na wykorzystaniu laserów emitujących fale o różnej długości.

Dzięki temu lekarz może przyczynić się do wykurowania wielu schorzeń siatkówki, np. jaskry, retinopatii cukrzycowej lub zakrzepów naczyń. Na czym polega działanie laseroterapii i co należy wiedzieć, jeśli i my jesteśmy zdecydowani na niniejszy zabieg? Opisywana laseroterapia nade wszystko jest punktowym naświetlaniem zmian patologicznych siatkówki za pomocą lasera. Przez to niszczone są niewystarczająco ukrwione części siatkówki, co uniemożliwia postęp określonej przypadłości oraz nie pozwala na wystąpienie powikłań. Poza tym przedstawiana metoda leczenia ma właściwości ograniczające obrzęk siatkówki, jak również minimalizuje niebezpieczeństwo jej odwarstwienia.
Continue Reading
Zdrówko

Przeszczep tkanki tłuszczowej lub profesjonalne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz ofertę

Lipotransfer to metoda kształtowania ciała, jaka polega na przeszczepie tłuszczu z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu używany jest w medycynie estetycznej, a także w kosmetologii oraz cieszy się dziś niezwykle dużym zainteresowaniem. Zaletą takiego zabiegu jest to, iż wykorzystuje się tylko własną tkankę tłuszczową, w związku z tym nie ma zagrożenia wystąpienia odpowiedzi alergicznej bądź innych niepowodzeń.
Continue Reading
Edukacja

Jak profesjonalnie edukować się obcych języków?

Każdy rozważny rodzic zdaje sobie sprawę, jak fundamentalna jest nauka języka angielskiego. Żyjemy w epoce, w którym poznanie języków obcych otwiera możliwości rozwoju zawodowego. W dzisiejszych czasach bez tego faktycznie ciężko jest mniemać o rozwoju zawodowym i gigantycznych pieniądzach. Szczególnie jest to fundamentalne w nowoczesnej Polsce, w której to coraz trudniej jest o zarobek.
Continue Reading
Zdrówko

Masz dość zakładania okularów? Laserowa korekcja wad wzroku albo ortokorekcja na pewno będzie strzałem w dziesiątkę

W ostatnich latach bez problemu można ujrzeć, że zdecydowanie więcej osób nosi okulary. Zjawisko to da się dostrzec przede wszystkim, wśród uczniów oraz studentów, którzy spędzają długie godziny nad podręcznikami i wyświetlaczem notebooka. Nie ulega wątpliwości, iż najlepszym pomysłem byłoby zredukowanie spędzania czasu przed laptopem, jednakże zwykle jest to niemożliwe. Osobom dorosłym wydaje się, że młode osoby spędzają czas przed podręcznikami czy notebookami z własnej woli. W większości wypadków jest to jednak spowodowane koniecznością zrealizowania pracy domowej, albo nauki na egzamin.
Continue Reading