Bez kategorii

Jak wyposażyć latorośl do szkoły?

dodatki szkolne muszą charakteryzować się nie jedynie atrakcyjnym wzornictwem a także kolorystyką, ale przede wszystkim wysoką jakością stworzenia i tym, co dla rodzicieli najistotniejsze: wyprofilowaniem dla pleców, miękkimi pasami nośnymi, paskami odblaskowymi zapewniającymi potomkowi bezpieczeństwo w drodze do szkoły.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Każdy rodzic chce, żeby jego maleństwo było uśmiechnięte – stara się zatem spełniać niektóre jego pragnienia

W obecnych czasach znacznie łatwiej możemy spełniać marzenia swoich pociech, niż jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz, kiedy nasi rodzice byli dziećmi i z powodu komunizmu nie było niczego w sklepach.
Kiedyś maluchy musiały samodzielnie wymyślać sobie zabawy, które wymagały znacznej wyobraźni, gdyż nie były w stanie dostać w sklepach cudownych maskotek albo kolejki elektrycznej.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Dzieci są dla rodziców najcudowniejszym skarbem i dlatego zawsze pragną dla nich wszystkiego, co najlepsze – też dobrego przedszkola

Przez pierwszy okres życia dzidziusia mama spędza razem z nim w domu każdą chwilę, ponieważ nie musi chodzić do pracy. Później jednak szkrab musi iść w przysłowiowy świat i nauczyć się funkcjonowania w grupie z innymi dziećmi.
Gdy nasze ukochane dziecko jest już na tyle duże, żeby zapisać je do przedszkola, to niejednokrotnie przeżywamy to bardziej aniżeli ono.
Continue Reading