Zdrówko

Przeszczep tkanki tłuszczowej lub profesjonalne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz ofertę

Lipotransfer to metoda modelowania ciała, która polega na przeszczepie tłuszczu z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu wykorzystywany jest w medycynie estetycznej, i także w kosmetologii oraz cieszy się dziś bardzo dużym zainteresowaniem. Zaletą takiego zabiegu jest to, że stosuje się jedynie własną tkankę tłuszczową, dlatego nie ma zagrożenia wystąpienia reakcji alergicznej lub innych niepowodzeń.
Continue Reading
Zdrówko

Kiedy warto zrobić test na płodność oraz co to jest histeroskopia?

Problemy z płodnością dotykają obecnie mnogi odsetek społeczeństwa, zdołają posiadać one rozmaite podłoże, takie jak niepoprawny styl życia, genetyka lub wiek. Niepłodność występuje wówczas, kiedy para daremnie stara się o dziecko oraz pomimo systematycznego współżycia (w okresie chociaż roku) nie dochodzi do poczęcia. Kłopoty z płodnością zdoła posiadać zarówno kobieta, jak również mężczyzna, toteż tak ważkie jest dobre zdiagnozowanie przyczyny przez sporządzenie testu na płodność.
Continue Reading
Zdrówko

Mezoterapia efektywny, prędki i precyzyjny zabieg, jaki perfekcyjnie uelastycznia i nawilża skórę

Jeśli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności albo jest pomarszczona to powinno się udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić skórze ładny i jędrny wygląd. Zabieg regeneracji skóry jest cieszący się popularnością oraz skuteczny. Mezoterapia znamionuje zupełna bezbolesność i bezzwłoczna skuteczność. Wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej, natomiast zamiarem jest przywrócenie ciału witalności i młodzieńczego wyglądu.
Continue Reading