Zdrówko

Mezoterapia efektywny, prędki i precyzyjny zabieg, jaki perfekcyjnie uelastycznia i nawilża skórę

Jeśli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności albo jest pomarszczona to powinno się udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić skórze ładny i jędrny wygląd. Zabieg regeneracji skóry jest cieszący się popularnością oraz skuteczny. Mezoterapia znamionuje zupełna bezbolesność i bezzwłoczna skuteczność. Wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej, natomiast zamiarem jest przywrócenie ciału witalności i młodzieńczego wyglądu.
Continue Reading
Zdrówko

Przeszczep tkanki tłuszczowej lub profesjonalne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz ofertę

Lipotransfer to metoda kształtowania ciała, która polega na przeszczepie tkanki tłuszczowej z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu stosowany jest w medycynie estetycznej, a także w kosmetologii oraz cieszy się aktualnie ogromnie dużym zainteresowaniem. Zaletą takiego zabiegu jest to, że użytkuje się wyłącznie własną tkankę tłuszczową, w związku z tym nie ma zagrożenia wystąpienia reakcji alergicznej lub innych niepowodzeń.
Continue Reading
Zdrówko

Kiedy warto zrobić test na płodność oraz co to jest histeroskopia?

Problemy z płodnością dotykają współcześnie mnogi procent społeczeństwa, mogą mieć one przeróżne podłoże, takie jak na przykład nieprawidłowy styl życia, genetyka czy wiek. Niepłodność występuje wówczas, gdy para bezskutecznie stara się o dziecko i mimo regularnego współżycia (w periodzie przynajmniej roku) nie dochodzi do poczęcia. Problemy z rozrodczością może posiadać zarówno kobieta, jak także mężczyzna, wskutek tego tak ważne jest dobre zdiagnozowanie przyczyny poprzez wykonanie testu na płodność.
Continue Reading