Zdrówko

Przeszczep tkanki tłuszczowej lub profesjonalne zamykanie naczynek krwionośnych na nogach – zobacz ofertę

Lipotransfer to metoda kształtowania ciała, która polega na przeszczepie tłuszczu z jednego miejsca do innego. Przeszczep tłuszczu stosowany jest w medycynie estetycznej, oraz także w kosmetologii oraz cieszy się dzisiaj niezwykle dużym zainteresowaniem. Zaletą takiego zabiegu jest to, iż użytkuje się jedynie własną tkankę tłuszczową, wskutek tego nie ma zagrożenia wystąpienia odpowiedzi alergicznej lub innych niepowodzeń.
Continue Reading
Zdrówko

Kiedy warto zrobić test na płodność oraz co to jest histeroskopia?

Problemy z płodnością dotykają współcześnie mnogi procent społeczeństwa, mogą mieć one przeróżne podłoże, takie jak na przykład nieprawidłowy styl życia, genetyka czy wiek. Niepłodność występuje wówczas, gdy para bezskutecznie stara się o dziecko i mimo regularnego współżycia (w periodzie przynajmniej roku) nie dochodzi do poczęcia. Problemy z rozrodczością może posiadać zarówno kobieta, jak także mężczyzna, wskutek tego tak ważne jest dobre zdiagnozowanie przyczyny poprzez wykonanie testu na płodność.
Continue Reading
Zdrówko

Mezoterapia efektywny, prędki i precyzyjny zabieg, jaki perfekcyjnie uelastycznia i nawilża skórę

Jeżeli skóra jest pozbawiona elastyczności, jędrności czy jest pomarszczona to warto udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić skórze piękny oraz zdrowy wygląd. Zabieg odżywiania skóry jest znany i skuteczny. Mezoterapia charakteryzuje zupełna bezbolesność i momentalna efektywność. Przeprowadzane są przez lekarza medycyny estetycznej, a intencją jest przywrócenie skórze sprężystości i świeżego wyglądu.
Continue Reading