Dla dzieciaków

Czym jest Melissa and Doug, co robi ta korporacja i kto jest ich nabywcami?

Nie od dziś jest wiadome, iż jedną z najlepszych metod nauczania osób, zwłaszcza tych najmłodszych okazuje się być kształcenie przez zabawę. Wszakże zabawki mogą zostać niestety, bardzo groźne, jeżeli były wytworzone przykładowo z surowców nie przeznaczonych do tego typu używania.
Przeto też należałoby zwrócić szczególną baczność nie wyłącznie na zalety dydaktyczne zabawek, ale także na potencjalne ryzyko które może być z tym związane.
Continue Reading
Dla dzieciaków

Na podwórku pada? Najlepiej spędź ten czas z bliskimi! Jak? Przy dobrej grze!

W danych czasach zabawy z rodziną, takie jak bawienie się w gry typu planszowego w trwania brzydkiej pogody wydaje się, że trochę „odeszły w cień” co jest spowodowane ukazaniem się takich gadżetów jak komputery, tablety, komórki, oraz ich bardziej zaawansowanych wersji, takich jak laptopy czy też smartfony, a nawet coraz bardziej popularne smartwatche.
Continue Reading
Zdrówko

Kłopoty w rodzinie, które skutkują na dzieciach. Jak sobie z nimi radzić, gdzie pójść?

Kłopoty miedzy dorosłymi mogą się pojawić na niejednym etapie małżeństwa. Na początku zwiemy to po prostu docieraniem się. Bywa to jednak tylko zwyczajne usprawiedliwianie się.Zwykle rzecz, która nie odpowiada nam w partnerze nie bywa aż tak wielką sprawą. Wystarczy trochę rozsądku i odczuwania. Ale w tym całym codziennym życiu bywamy głównie egocentrykami.
Continue Reading
Zdrówko

W jaki sposób się relaksować i zadbać o siebie w pracy? Zobacz, czym jest masaż work site.

Niejeden świetny właściciel firmy ma świadomość tego, iż świetnych wyników w swojej pracy nie osiągnie w pojedynkę. Ma świadomość tego, iż jego firma to głównie pracownicy, jacy działają z nim od wielu lat a także jacy bardzo dużo wysiłku oraz dobrej woli włożyli w to, żeby wszystko prosperowało doskonale i rzetelnie
Continue Reading