Zdrówko

Lekarzu wylecz się sam – jak w XXI wieku leczymy się z tych poważniejszych oraz tych niegroźnych chorób czy przykrych dolegliwości

Od czasu, gdy dostęp do internetu stał się powszechny, obywatele Polski o wiele częściej leczą się na własną odpowiedzialność. Specjaliści przypominają, żeby nie zasięgać rad u tzw. doktora Google, ale w przypadku wystąpienia niepokojących symptomów od razu pójść do gabinetu lekarskiego albo nawet na oddział ratunkowy najbliższego szpitala.
Continue Reading
Zdrówko

W jaki sposób odnaleźć dobrego ginekologa czy dermatologa w Warszawie? – sprawdź metody na znalezienie dobrego lekarza

Nierzadko w momencie, gdy dotykają nas konkretne dolegliwości czy problemy, w pośpiechu szukamy lekarza, który mógłby nas jak najszybciej przyjąć. Na nieszczęście nie każdorazowo tego rodzaju prędki wybór jest dobrym działaniem. Zwłaszcza, jeśli mowa o przypadkach, które nie wymagają przesadnego pośpiechu. W takiego rodzaju przypadkach lepiej będzie poczekać na przyjęcie do specjalisty, który jest naprawdę dobrym fachowcem. Problemem nie jest jednak oczekiwanie w długiej kolejce na swoją kolej, ale znalezienie świetnego lekarza. Jak się z tym uporać?
Continue Reading