Zdrówko

Co wykonać, aby posiadać śliczne, wypielęgnowane, a przede wszystkim zdrowe kończyny dolne

Faceci w każdym wieku prawie zawsze zwracają uwagę na nogi niewiasty – z tą obiegową opinią możemy się czasem zetknąć. Czy to stwierdzenie jest uzasadnione? Cóż, nie nam to rozstrzygać. Natomiast wart wspomnienia staje się fakt, że dla jednej niewiasty problemem będzie taki wybór spódnic, rajstop i czółenek, aby maksymalnie wyszczuplić optycznie nogi, podczas gdy pozostałe panie zamartwiają się żylakami.
Continue Reading
Zdrówko

Liposukcja brzuszka oraz innych kawałków ciała – czyli, ile kosztuje odsysanie tłuszczyku

Rozmyślasz nad wyzbyciem się metodą odsysania tłuszczyku, boczków z własnego brzuszka? A może masz nadmiar tłuszczyku w innych cząstkach ciała, oraz pragniesz się go wyzbyć za wszelką kwotę? Zastanawiasz się, ile takiego typu zabieg może kosztować? Jeżeli chociaż pojedyncze się zgadza, przeczytaj koniecznie nasz artykuł!
Continue Reading
Bez kategorii

Kiedy warto nosić aparat ortodontyczny? Czy mogą pojawić się jakieś sygnały, że dobrze w niego zainwestować? Kiedy można zacząć go nosić?

Aparat na zęby pomaga w otrzymaniu ładnego zgryzu. Oczywiście to niesamowicie istotne, gdyż proste zęby to nie tylko piękny uśmiech, ale i łatwiejsze dbanie o stan czystości jamy ustnej i bardziej skuteczne zapobieganie próchnicy i parodontozie. Aparat ortodontyczny nie musi kojarzyć się z przykrą koniecznością, dziś już bardziej utożsamiany jest z modą. Dzięki tej modzie można naprostować zęby, wyleczyć wady zgryzu i nierzadko kompleksy.
Continue Reading
Zdrówko

Zabiegi w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z puli oferty kliniki estetycznej

Zabieg resurfacingu, czyli peelingu laserowego, jest doskonałym sposobem poprawy urody dla kobiet, które narzekają na takiego typu niedoskonałości, jak niejednolity odcień skóry, szorstkość, spodziewające się po zabiegu wyrównanego kolorytu, zwiększenia elastyczności i struktury. W laserze działa najnowsza technologia, która zastępuje jedną wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości wnikania w naskórek i w skórę właściwą.
Continue Reading