Zdrówko

Co wykonać, aby posiadać śliczne, wypielęgnowane, a przede wszystkim zdrowe kończyny dolne

Mężczyźni w średnim wieku często zwracają uwagę na nogi niewiasty – z tą obiegową opinią możemy się czasami spotkać. Czy to stwierdzenie bywa uzasadnione? Cóż, nie nam to rozstrzygać. Natomiast wart nadmienienia staje się fakt, że dla jednej niewiasty problemem będzie taki wybór spódnic, rajstop i kozaczków, aby maksymalnie wyszczuplić optycznie nogi, podczas gdy inne damy zamartwiają się żylakami.
Continue Reading
Zdrówko

Liposukcja brzuszka oraz innych kawałków ciała – czyli, ile kosztuje odsysanie tłuszczyku

Rozmyślasz nad pozbyciem się opcją odsysania tłuszczyku, boczków ze swojego brzucha? A może posiadasz nadmiar tłuszczyku w innego rodzaju częściach ciałka, i pragniesz się go pozbyć za wszelką cenę? Zastanawiasz się, ja dużo takiego typu zabieg m możliwość kosztować? Jeśli chociaż pojedyncze się zgadza, odczytaj koniecznie nasz felieton!
Continue Reading
Zdrówko

Zabiegi w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z puli oferty kliniki estetycznej

Zabieg resurfacingu, to znaczy peelingu laserowego, jest idealnym sposobem poprawienia urody dla pań, jakie cierpią na takiego rodzaju problemy, jak niejednolity koloryt cery, uczucie szorstkości, spodziewające się po zabiegu wyrównanego kolorytu, poprawy elastyczności oraz struktury. W laserze działa najnowsza technologia, która zastępuje jedną wiązkę laserową całą gamą mikrowiązek, z określonym poziomem głębokości penetracji w naskórek i w skórę właściwą.
Continue Reading
Bez kategorii

Kiedy warto nosić aparat ortodontyczny? Czy mogą pojawić się jakieś sygnały, że dobrze w niego zainwestować? Kiedy można zacząć go nosić?

Aparat na zęby pomaga w otrzymaniu prawidłowego zgryzu. Oczywiście to bardzo ważne, bo proste zęby to nie tylko piękny uśmiech, lecz również łatwiejsze dbanie o czystość jamy ustnej i skuteczniejsze zapobieganie próchnicy i parodontozie. Aparat ortodontyczny nie musi kojarzyć się z przykrą koniecznością, obecnie bardziej utożsamia się go z modą. Za sprawą tej metody można naprostować zęby, wyleczyć wady zgryzu i często kompleksy.
Continue Reading