Zdrówko

Żyj szczęśliwie, nie perfekcyjnie

Napięcie zniewala nas prawie zawsze, biegniemy przez sytuacje i pragniemy nienagannie poradzić sobie ze wszystkim. Buntuje się wtedy duch i organizm. A czasami trzeba zatrzymać się w miłości, przyjrzeć się i bez szybkości wrócić do harmonii.

zdrowie - fotografia

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym ze starych sposobów na lek, wykonywanym od czterystu lat jest masaż stemplami ziołowymi. Metoda ta jest z Tajlandii i polega na ugniataniu skóry podgrzaną mieszanką liści zawiniętą w lniany materiał, który tworzy bombiasty stempel – oferta produktów z Chin. Niekonwencjonalny masaż stemplami ziołowywmi oczyszcza ciało z toksyn i aktywuje ciało do rewitalizacj, a także hamuje ból, niweluje stres i przyjemnie przywraca balans ciału oraz odstresowuje duszę. Po masażu wygladamy zdrowo i lekko.

Chciałbyś przeczytać coś podobnie użytecznego? Super, ta strona www testy alergiczne szczecin z pewnością będzie dla Ciebie pożyteczna, ponieważ znajdziesz na niej sporo podobnych danych.

Świetnym zabiegiem leczącym różne zaburzenia, które mogą pochodzić z nasilenia trudnych przeżyć, może być refleksologia. Jest to leczniczy zabieg polegający na naciskaniu wybranych pól znajdujacych się na stopach, dłoniach i twarzy. Wprawny ucisk pobudza krew i wycisza lęki nerwowe przez uwalnianie kanałów energetycznych z toksyn. Należy miec świadomość, że refleksologia nie powinna być praktykowana pochopnie, ale prowadzona przez specjalistę wtedy bedziemy pewni wspaniałych rezultatów.

Gdy czujemy się stale napieci może równiez nam pomóc medycyna (zobacz polecamy) chińska . Jest to medycyna holistyczna, która w diagnozie obejmuje całość człowieka i wiąże choroby ciała z określonymi emocjami, które mamy. Staramy się wyciszyć napiecie czy apatię najrózniejszymi metodami, terapią, odprężającą melodią, tymczasem klasyczna medycyna chińska znajduje połączenie między lękiem i napięciem, a nieprawidłowym działaniem nerek lub niedomaganiami serca. Dlatego jeśli nic nie przynosi ulgi i psychicznie czujemy się gorzej trzeba przypatrzyć się ciału i skorzystać z mądrości wieowymiarowej.

Prawdziwa wesołość bije z wnętrza i żeby ją odnaleźć trzeba stanąć – sprawdź dobrą herbatę żeń-szenia. Droga do szczęścia to wielowarstowy proces. Przysługę dają zabiegi, medycyna chińska, ale także kontakt z naturą, cisza i akceptacja, że spełnienie nie bywa doskonałe.