Zdrówko

Zdrowe zęby to podstawa pewności siebie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi

Nie da się ukryć, że uroda lub jej brak jest kwestią genów. Po naszych przodkach dziedziczymy kształt nosa, strukturę włosów czy oprawę oczu. Często uważamy nasze charakterystyczne cechy wyglądu zewnętrznego za mankamenty i cierpimy z powodu kompleksów.

oczy

Autor: TIM HOGGARTH
Źródło: http://www.flickr.com
Z niektórymi z nich musimy się nauczyć żyć, ale są pewne rzeczy, które z łatwością możemy zmienić. Jednym z najlepszych przykładów na to stwierdzenie są zęby.
Tego, jak jak ważny jest uśmiech w relacjach międzyludzkich nie trzeba nikomu powtarzać. Uśmiech jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę podczas poznawania nowych osób i pozwala na szybkie zjednanie sobie otoczenia. Piękne zęby są również symbolem witalności, dodają uroku i rozświetlają całą twarz. Nic więc dziwnego, że osoby, których uśmiech odbiega od ideału, mają kłopot z nawiązywaniem kontaktu i śmianiem się w towarzystwie innych osób. Na szczęście nowoczesna medycyna pozwala uporać się z niemal wszystkim „zębowymi” problemami. Sprawdzonego dentystę znajdziemy w każdym mieście. Jeśli mieszkamy w Warszawie i interesuje nas profesjonalny dentysta (zobacz www) Ursynów może nam wiele zaproponować.
ortodonta warszawa ursynów

Autor: SOLGAR
Źródło: http://aptekazawiszy.pl
Czasem jednak sam dentysta (odsyłam do tego serwisu) nie wystarczy. Jeśli naszym problemem jest krzywy zgryz powinniśmy się jak najszybciej udać do dobrego ortodonty. Dzisiaj fachowcy w tej specjalizacji potrafią czynić prawdziwe cuda.

Wprawdzie leczenie trwa dość długo, ale efekty warte są tego czasu. Jeśli chcemy, by naszym zgryzem zajmował się prawdziwy ekspert, Warszawa Ursynów powinna znaleźć się na naszym celowniku.