Informacje sportowe

Zbliża się lato! Jak odpowiednio dbać o siebie w te cieplejsze miesiące?

Praktycznie co roku wraz z nadejściem wiosny na wszelkiego rodzaju siłowniach lub po prostu w parkach pojawia się coraz większa ilość osób – nic w końcu dziwnego, bowiem zwykle staramy się zgubić zbędne kilogramy po zimie, a jednocześnie zadbać o swoją kondycję na nadchodzące cieplejsze miesiące.

Jeżeli Ty także postanowiłaś wziąć się za siebie, zobacz, jakie mamy dla Ciebie propozycje!
Rolki właściwie dla każdego!
Jeżeli rolki kojarzą Ci się praktycznie jedynie z małymi dzieciakami, nic bardziej błędnego – okazuje się, że rolki damskie mogą być rewelacyjnym sposobem na zrobienie mięśni pośladków a równocześnie potrafią sprawić dziewczynie w każdym wieku ogromną frajdę! Jeśli zapomniałaś już, jak dokładnie jeździ się na rolkach, wtedy z pewnością nie zaszkodzi wzięcie kilku lekcji u swojej córki lub innej mniejszej dziewczynki. Takie rolki damskie (moja strona) to także fanatyczna propozycja pozwalająca na spędzenie większej ilości czasu ze swoim dzieckiem, zatem kaska na roli w dłoń i do dzieła!

impreza

Autor: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com
Rower dla tradycjonalistów
kondycja

Autor: Tom Dennis Radetzki
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli rolki wydają Cię za ekstrawaganckie, wtedy możesz poprzestać równie na tradycyjnym rowerze. Pamiętaj jednak zawsze o własnym bezpieczeństwie – kask na rolki czy rower jest właściwie obowiązkowy w każdym przypadku, niezależnie od tego, gdzie konkretnie uprawiasz sport! Jeżeli nie masz czasu wieczorami, możesz także połączyć przyjemne z pożytecznym i na przykład jeździć rowerem do pracy.
Bieżnia dla zapracowanych
Jeśli masz czas wyłącznie w nocy czy nie chcesz wychodzić z domu, wówczas zdecydowanie świetnym rozwiązaniem będzie bieżnia magnetyczna (sprawdź to).

Dzięki niej będziesz mógł ćwiczyć w zaciszu własnego domu właściwie o każdej porze dnia lub nocy. Pamiętaj jednakże, iż bieżnia magnetyczna to rozwiązanie dla trochę bardziej zaawansowanych biegaczy – na początku lepiej będzie kupić elektryczną!