Zdrówko

Zabiegi w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z puli oferty kliniki estetycznej

Zabieg resurfacingu, czyli laserowego peelingu, jest dobrym sposobem poprawienia urody dla pań, które cierpią na takiego typu kłopoty, jak nierównomierny koloryt cery, uczucie szorstkości, spodziewające się po resurfacingu równiejszego kolorytu, poprawy elastyczności i struktury. W laserze zastosowana została najnowsza technologia, jaka zastępuje wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości penetracji w naskórek oraz w skórę właściwą.

korekcja nosa

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Ten zabieg nie trwa długo (od 30 do 60 minut), ale resurfacing zwykle trzeba powtórzyć. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecana jest sesja (zobacz również psychoterapia online) trzech zabiegów, chociaż bywa, że panie są usatysfakcjonowane z działań jednorazowego zabiegu. Resurfacing to oczywiście jedna z kilkudziesięciu pozycji klinik zajmujących się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej. Wiele z nich oferuje również takie zabiegi jak: mezoterapia igłowa, botoks czy korekcja nosa. Gdy dokonujemy wyboru kliniki, warto upewnić się, czy pośród lekarzy są tylko specjaliści medycyny estetycznej, czy również chirurgii, ponieważ łatwo im wówczas ocenić, czy kłopot, z którym zgłasza się kobieta, wymaga interwencji chirurgicznej, jak korekcja nosa, czy wystarczającym rozwiązaniem jest mniej inwazyjny zabieg z obszaru medycyny estetycznej.

Może Cię zainteresować:

Podczas części zabiegów konieczna jest pomoc anestezjologa, a konsultacja u kosmetologa po zabiegach też jest polecana. Czasami należy umówić się na wizytę kontrolną podczas regeneracji skóry. Najczęściej czas rekonwalescencji możemy skrócić zabiegami z wykorzystaniem lamp LED. Naświetlania służą także spotęgowaniu siły zabiegu.

Zobacz też –