Dla dzieciaków

Wyprawka dziecka, to znaczy przedmioty o których nie można zapomnieć spodziewając się malucha

Firma Phillips Avent to godziwej jakości towary dla niemowląt oraz matek karmiących. Tworzone w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Doceniane przez rodzicielki na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, zestawy startowe oraz kubki. Phillips Avent ułatwia karmienie oferując pożyteczne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, pojemniki Avent do składowania pokarmu i także wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, przybliżymy po krotce smoczki Avent (do kupienia tutaj). Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki zaprojektowano z dbałością o rzeczywisty rozwój podniebienia, zębów i dodatkowo dziąseł malucha, nawet gdy smoczek obróci się w ustach . Sześć dziurek w tarczy tłumi gromadzeniu się śliny i zmniejszają ryzyko podrażnienia skóry, co powiększa komfort dziecka . Smoczek zawiera osłonkę ochronną na zatrzask, przez co utrzymany jest w czystości i nie wymaga dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT są stworzone z bezwonnego silikonu, nie mają aromatu ani zapachu, za pomocą czego dziecko chętniej je przyjmie.

Firma Avent to także dodatki dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Idealny dla rosnących maluchów. Zapewnia dziecku naukę samodzielnego picia bez zamętu. W następstwie kontaktu z ustami uaktywniany jest specjalny zawór przeciwdziałający rozlewaniu. Gwarantuje on picie z dowolnego punktu wokół granicy kubka – w podobny sposób jak kubki dla dorosłych. Prosta nauka samodzielnego picia: bez ustnika i dodatkowo słomki, nie byle jaki zawór zapobiegawczy rozlewaniu uaktywniany ustami zawór inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie zapewnia wygodne picie, bardzo dobry dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Ochronna higieniczna przykrywka sprawia, że kubek jest zawsze czysty, a zaczepy do nauki picia ułatwiają dziecku łapanie kubka. Chcąc zagwarantować maluchowi wszystko co najważniejsze i na najwyższym poziomie rekomendujemy zainteresować się ofertą przedstawioną przez firmę Phillips Avent.

Jeśli istotnie chcesz bardziej zgłębić takie zagadnienie, kliknij ponadto tutaj oraz zdobądź pomocne szczegóły (https://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/142-widelce). Ono bez wątpienia okaże się dla Ciebie pomocne.

Forma materiałów oraz długi okres korzystania z tych produktów, powoduje to, że warto w nie zainwestować.