Zdrówko

Wyjątkowe SPA i odnowa biologiczna w Polanicy Zdrój.

Hotel ze SPA w Polanicy Zdrój jest pięciogwiazkowym obiektem w przepięknym otoczeniu.

Stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.
Hotel zapewnia pobyt w wspaniałych pokojach i apartamentach, wyposażonych we wszelkie udogodnienia.Na sześciu pietrach znajdują się ekskluzywne atrakcje, których jedynym celem jest odpoczynek i przyjemność gości hotelowych. Relaksu dostarczy Centrum Spa z kompleksem saun, jacuzzi i basenami.

pełen Relaks w SPA w Polanicy

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

W hotelu zaznać również można różnorodnej gamy zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, masaży oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Hotel oferuje też całą gamę zdrowotnych aktywności fizycznych, aktywności dla dzieci oraz wyśmienitą kuchnię. Wszystko to sprawia, że goście są szczęśliwi i mają dobre samopoczucie.

Chcesz poszerzyć wiedzę z tego ciekawego tematu? Zatem świetnie trafiłeś. Zwyczajnie naciśnij to (http://www.optegra.com.pl/cennik-zabiegow-laserowej-korekcji-wzroku-2/) i przejdź do następnej witryny.

W centrum Spa w Polanicy Zdrój można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej, pakietów odchudzających, odmładzających i relaksujących.

Pensjonat polanica zdrój to doskonałe miejsce dla romantyków z szeroką ofertą masaży, rytuałów jak i pakietów dla zakochanych. Spa (http://spabaltica.pl/pl/) to idealne miejsce dla przyjaciółek i przyjaciół pragnących w sposób niekonwencjonalny spędzić wspólne chwile. Obiekt jest także znakomicie przystosowany do organizowania wszelkich spotkań integracyjnych, biznesowych czy okolicznościowych. Centrum SPA to miejsce głębokiego odpoczynku, które pozwala odzyskać stan harmonii ciała i duszy. Dobroczynne działanie wody pozwoli ukoić zmysły i pozwala nabrać sił witalnych. W Centrum SPA znajduje się: basen z masażem wodnym, basen dziecięcy, trzy jacuzzi, zespół saun: fińska, turecka, parowa, studnia chłodząca oraz górski strumień. Hotel proponuje również bogatą ofertę sportową – do dyspozycji jest – sala fitness, kręgle, kort tenisowy.


Wizyta w Spa w Polanicy Zdrój to unikalne doświadczenie dla ciała i duszy.

To niepowtarzalna okazja, by zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć nowe pokłady spokoju i siły, które skrywają się głęboko uśpione we wnętrzu każdego człowieka.
Takiej przestrzeni odpoczynku, piękna i ukojenia dla zmęczonych zmysłów nie znajdzie się nigdzie indziej. SPA inspirowane bogactwem minerałów proponuje pierwsze tak profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu odnowy biologicznej. Przy zabiegach i masażach wykorzystuje się najnowocześniejsze specyfiki najbardziej ekskluzywnych koncernów kosmetycznych.Innowacyjne zabiegi, z których można skorzystać w siedmiu gabinetach SPA, oparte są na skutecznych produktach. Umożliwiają nie tylko relaks, ale także powrót sił witalnych, polepszenie kondycji, wyglądu oraz samopoczucia.