Edukacja

Wybierz się na kurs i podnieś własne kwalifikacje w oczach pracodawców

Ówczesny, niesamowicie rygorystyczny dla młodych ludzi, rynek pracy, nie daje złudzeń, iż największe możliwości na interesującą i dobrze płatną pracę, mają osoby zdolne, dysponujące wieloma popularnymi kompetencjami oraz z chęcią poszerzające osobiste kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach.

Nie dziwi wobec tego fakt, że coraz większa ilość zakładów chętnie inwestuje swoje pieniądze w szkolenia dla pracowników.

szkolenia

Autor: Silicon Beach Training
Źródło: http://www.flickr.com

Być może trzeba jednak pomyśleć o doszkaleniu się prędzej i, dzięki świadectwu ze szkoleń takich jak cobit5 czy prince2, tym bardziej zachęcić przełożonego do zatrudnienia.

Cobit5 – zbiera aktualne wskazówki stowarzyszenia ISACA w obszarze nadzoru i zarządzania IT. Takie szkolenie pozwoli ci pozyskanie odpowiedzi na wątpliwość, jak pozyskać cele strategiczne i dobra dla firm za pomocą efektywnego i innowacyjnego wykorzystania technologii informacyjnych. Zyskiem dla korporacji będzie z kolei uzyskanie pracownika, który, dzięki praktycznej możliwości użycia Cobit5, utrzyma wysoką jakość informacji wkorporacji. Z kolei szkolenie prince2 – (kliknij tutaj) umożliwi ci zaznajomienie się z metodyką praktycznego kierowania projektami w sterowalnym otoczeniu. Szkolenie prince2 polega na ogólnym zapoznaniu się z terminami, poznaniuzasad prowadzenia projektu zgodnie zmetodą prince2, pozyskaniu możliwości szacowania, jakie zyski osiągnie przedsiębiorstwo robiąc projekt zgodny z (sprawdź prince2), a także pozyskaniu wiadomości w temacie modelu podejmowania decyzji w projekcie. Dla firmy niezwykle cenny byłby fakt pozyskania pracownika, który potrafiłby dopasować odpowiednie fragmenty metodyki prince2 do danych sytuacji w projekcie.

Powyżej scharakteryzowane kursy przy teraźniejszych realiach na rynku pracy dają możliwość uzyskania ambitnej, ciekawej i dobrze opłacanej pracy. Obok znajomości języków obcych certyfikacje te bezsprzecznie przemawiają na twoją korzyść podczas procesu rekrutacji. Dlaczego więc nie pomóc przeznaczeniui nie wybrać się na któryś z nich? Pamiętaj, to inwestycja na przyszłość, która będzie procentować.