Bez kategorii

Wybierz rower jako sposób transportu

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na rowerze czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie ponadczasowy rower.

dzieci

Autor: Dan Cake
Źródło: Dan Cake
poza szybami jest już piękna pogoda i coraz więcej osób zamiast przemieszczać się po mieście autem lub komunikacją miejską, decyduje się te środki komunikacji, w których może poczuć wiatr we włosach podczas jazdy ze swoich nowych mieszkań w Poznaniu do różnych punktów na karcie metropolii. Oczywiście najpopularniejszym wyjściem podróżowania jest rower. W Poznaniu jest już prawie jak w Amsterdamie.

Coraz więcej osób podróżuje po mieście, jadąc do pracy czy do mieszkań deweloperskich w Poznaniu na rowerach szczególnie w ładną pogodę!. Jeśli nie macie swojego lub zardzewiał gdzieś w czeluściach garażu waszych mieszkań deweloperskich w Poznaniu, rekomendujemy wypożyczyć na ulicy- w Poznaniu jest 7 stacji, gdzie można to uczynić. prędko i łatwo wypożyczycie rower niedaleko wielu nowych osiedli w Poznaniu, a i cena będzie mały, ponieważ do 20 min można poruszać się gratis, a godzina jazdy to wyłącznie 2 zł. Stacje do wypożyczania bicykli znajdziecie między innymi na ul. 27 Grudnia (obok Teatru Polskiego), na skrzyżowaniu ul. Garbary/ ul. Solna, nad Maltą czy na Moście Teatralnym.

Tymczasem obok Kupca Poznańskiego są nawet bicykle z napędem elektrycznym! Są to zwyczajne, miejskie rowery, wyposażone w elektryczny silnik. To on pozwala przejechać 30 kilometrów bez użycia swoich mięśni, z prędkością maksymalną do 30 km/h.
Przesiądźmy się zatem na pozostałe formy transportu niż tylko autobus, tramwaj czy samochód. Rower, deskolorka czy hulajnoga to obiekty, które umożliwią nam nie tylko prędko jeździć po metropolii i odwiedzić nowe mieszkania Poznań, ale również dbać o środowisko i oszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na paliwo.