Dla dzieciaków

Wybieramy śpiochy dla noworodka

Przygotowywanie wyprawki dla pierwszego dziecka wiąże się z wieloma dylematami. Zazwyczaj mama zaczyna od kupna ubranek dla swojego maleństwa. Wtedy pojawiają się pytania – jakie śpiochy wybrać, w jakim rozmiarze i ile ubranek kupić?
Bywa tak, że w szale zakupów kobieta, która czeka na przyjście na świat swego pierwszego dziecka kupuje za dużo ubranek dla noworodka, bo wszystkie są tak słodkie, że wprost nie można się im oprzeć.

marzenia

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, nie ma jeszcze tego doświadczenia, więc z troski o maleństwo kupuje zdecydowanie więcej aniżeli faktycznie, by nie przejmować się, że nie będzie miała w co ubrać ukochanego dziecka. Trzeba pamiętać, że nigdy do końca nie wiadomo jaki rozmiar będzie miało dziecko. Możemy próbować to przewidzieć na podstawie końcowego badania USG (zobacz też: usg kalisz prywatnie) oraz cech dziedzicznych. Nie zmienia to faktu, iż natura potrafi zaskoczyć, dlatego śpiochy dla niemowląt trzeba kupować rozważnie – śpiochy dla niemowląt.
Jeżeli po porodzie okaże się, że zabraknie ubranek w odpowiednim rozmiarze, zawsze młodych rodziców wyratuje sklep internetowy dla niemowląt. Mama może zamówić piękne i idealnie pasujące śpiochy z dostawą do domu już na drugi dzień, a więc może być spokojna, że maleństwu w takim przypadku niczego nie zabraknie. Kompletując śpioszki dla maleństwa musimy zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar oraz ilość, lecz również to z czego uszyte są ciuszki. Skóra noworodka jest wyjątkowo wrażliwa, dlatego trzeba używać jedynie miękkich i nieuczulających tkanin – sklep internetowy dla niemowląt.

Najlepiej sprawdzą się ciuszki wykonane z wysokiej jakości bawełny (100%). Zakupione śpiochy dla dziecka trzeba wybrać w hipoalergicznym proszku lub płynie, wypłukać oraz wyprasować.