Dla dzieciaków

Wanienka przeznaczona dla dziecka – czyli, kąpanie małego dziecka nie jest zmuszone być okropne!

Każdziutka mama ma pojęcie, jak ważna jest odpowiednia higiena małego dzieciaka, które to jeszcze nie potrafi umyć się same. Do jeszcze niedawna kąpanie małego dzidziusia posiadała tylko jedno ułatwienie – wanienkę, którą istniało możliwość ustawić w jakimś wyższym miejscu, na przykład na stoliku, aby było prościej utrzymać wewnątrz niej dzieciątko.

wanienka dla dziecka

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Furby
Jakie jednakże unowocześnienia oczekują na nadchodzące albo obecne mamy wewnątrz XXI wieku? Przeczytaj nasz felieton, a na pewno się tego dowiesz!
Wewnątrz obecnych latach wanienka dla dziecka, nie jest to już wyłącznie kawałek plastiku, wewnątrz którym i tak musisz się schylać by trzymać dziecko tak, by się nie daj Boże podtopiło. W tej chwili wanienki dla dzieci są tak unowocześnione, iż nie jeden pełnoletni na pewno pragnąłby mieć taką dla samego siebie.praktyczne źródła: strona przedsiębiorstwa Collegium Novumbr>
Czy jakiś komentarz z witryny (https://medicart.wroclaw.pl/reumatolog-dzieciecy-wroclaw/) zainspirował Cię do pozostawienia swojej oceny? Bardzo nam miło. Zatem nie czekaj i pisz coś!

Wanienki na regulowanych nogach dających możliwość po dobierać wysokość, dodatkowe miejsce na przewijanie malucha po kąpieli, mająca w posiadaniu specjalne wkładki, na których to można usadowić wyżej dziecko, bez lęku o jego zdrówko, czy nawet taka mająca w posiadaniu mini wersje salonu SPA wraz z prysznicem oraz mięciutką podpórką, którą można lecz nie trzeba wkładać do wanny (ta alternatywa istnieje szczególnie w opcjach dla dziewczynek) – to wszystko odnajdziemy w „repertuarze” wanien przeznaczonych dla dzieci, od noworodków aż po dzieci nawet i 4-letnie.

Co do kwot na owe luksusy, to bywają one niewiarygodnie rozbieżne – w zależności od tego, ile mamy pieniędzy możemy kupić zwykłą plastikowa wannę za kilkanaście złotych, albo zaopatrzyć się w calutki zestaw, który pomoże naszym osobom we wszystkim – tu jednakże kwota wynosić może nawet około pięciuset złotych!