Dla dzieciaków

Wady i zalety przedłużania włosów

Zapewne każda kobieta marzy o tym, żeby posiadać długie, lśniące włosy. Zdrowe i zadbane włosy niezwykle często są najistotniejszą wizytówką człowieka. Nie powinno nas dziwić, że tak wiele czasu poświęcamy właśnie pielęgnacji włosów.

militarny ludzik LEGO

Autor: xlrider
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety nie wszystkich natura obdarzyła zdrową i piękną fryzurą. Oprócz tego przez wszelkiego typu zabiegi włosy mogą się znacznie osłabiać.
Internet

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
biurko lekarza

Źródło: pixabay.com
Przedłużanie włosów w zakładzie fryzjerskim polega w głównej mierze na doczepianiu pasm włosów sztucznych albo naturalnych. Dobór odpowiedniego typu włosów powinien być uzgodniony z fachowcem, jaki stwierdzi, które rozwiązanie jest optymalne. Nieodpowiednia konsultacja bądź samodzielny wybór włosów może spowodować, iż wyrzucimy nasze pieniądze w błoto. Zanim zdecydujemy się na zabieg doczepienia włosów, należy przeczytać np. w specjalistycznych magazynach, jakie są poszczególne atuty, jak również minusy zabiegów tego typu. Profesjonalne przedłużanie włosów nie jest niekorzystne, jednakże zawsze jest to dość spora ingerencja w naturalne włosy. Warto zatem zapoznać się z wszelakimi konsekwencjami tego zabiegu.
Sposobów przedłużania czy zagęszczania włosów jest kilka. To specjalista zazwyczaj wybiera, która metoda jest najkorzystniejsza dla naszego rodzaju włosów. Istotne jest również, aby fachowiec dokładnie ocenił jaki jest stan naszych włosów tudzież podpowiedział, czy tego rodzaju zabiegi ich nie uszkodzą zbyt mocno. Powinniśmy pamiętać, iż bardzo istotną kwestią jest także odpowiedni wybór gramatury dołączanych włosów do faktury włosów naturalnych. Zbyt ciężkie włosy z zapinką mogą bardzo mocno obciążyć cebulki włosów, co w ostateczności może prowadzić nawet do utraty włosów.
Decyzja o przedłużeniu włosów musi być podjęta z rozważeniem wszelkich za i przeciw. Do plusów należy rzecz jasna szansa na posiadanie długich i gęstych włosów, które będą się wspaniale prezentować. Marzeniem wielu kobiet jest posiadanie długich włosów, a nie zawsze mamy wystarczająco dużo cierpliwości, by czekać na to, aż same urosną.

W takich przypadkach niezawodnym rozwiązaniem jest właśnie sztuczne przedłużenie włosów.

Interesuje Cię, co to są autorskie źródła (http://jednosc.pl/pl/produkty/pellety-wielozbozowe)? Jeśli tak, to wystarczy wejść w poniższy link i tam odkryjesz wiele ciekawych informacji na ten temat.

Niestety tego typu zabiegi także mogą osłabić strukturę włosów, w związku z tym konieczna jest ich jak najlepsza pielęgnacja.