Dla dzieciaków

W miejsce zwykłych pieluch jednorazowych, warto kupić otulacze i pieluchy wielorazowe

Pieluszki wielokrotnego użytku są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Zwłaszcza dlatego, że są odpowiednie dla maleństwa oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Głównie temu, że są zdrowe dla noworodka oraz ekologiczne. Są uszyte z tkanin oddychających, a więc nie przegrzewają pupy malucha.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com

A co najważniejsze, są bardzo prościutkie w stosowaniu. Nie trzeba ich ani wygotowywać, ani prasować! Dla noworodka dobrze sprawdzają się otulacze wykonane z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Takie maleństwo i tak często się przewija, dlatego to najpraktyczniejszy i zarazem tani zestaw. Otulacze należy zmieniać co 5 przewinięcie. Dobrze mieć także do niego ze 2-3 pieluszki formowane, które użyjemy podczas wyjścia czy w czasie drzemki.

Do przechowywania zabrudzonych pieluszek dobrze używać przymykanego wiadra o pojemności około 23 litrów.zalecam to źródło widziałeś to? Nowa FarmacjaZużytych pieluch nie należy namaczać. Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluszki wielorazowe- – również na naszym rynku bywają coraz bardziej znane i lubiane. Na szczęście, pieluszka z tkaniny XXI wieku to już nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, wygodny i przyjazny również dla potomka, jak i dla rodziców. Wilgotne pieluchy wielorazowe lznajdujące się w wiadrze można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek lepiej zaaplikować na ostatnią wrzucaną danego dnia pieluszkę. Zanieczyszczone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Ponadto dochodzą jeszcze pieluszki z kieszonką, ewentualnie pieluszki tetrowe. Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupci potomka uszyta jest z mikropolaru, który odprowadza wilgotność do wnętrza pieluchy a skóra dziecka jest sucha. Warstwa zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który chroni ubranko przed zamoczeniem. Obie warstwy stanowią kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełny, bambusa, konopna lub zwykłą pieluszkę z tetry. Przeważnie pieluszka sprzedawana jest w zestawie z wkładką.

Czy masz ochotę przejrzeć na nowej stronie nasz aktualny wpis (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-kuny/53)? Myślimy, że tak. W takim razie zapraszamy do zalogowania się.