Dla dzieciaków

W jaki sposób wyposażyć szafę z odzieniami dla dziecka?

Masz odczucie, iż w garderobie twojego malucha panuje ciągły bałagan? Nie jesteś w stanie prędko wyjąć ukochanej bluzki maluszka? Gdy pewnego dnia odnajdujesz jakiś ciuszek, okazuje się, że berbeć zdążył już z niego wyrosnąć? Czas to zmienić!

auta

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

odzież dziecięca

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Co będzie lepsze – komoda czy też szafa? Zarówno komoda, jak i szafa mają swoich sympatyków – . Komody są z reguły kupowane dla niemowląt, zwłaszcza jeśli mają zamontowany przewijak. Szuflady wypełnione malutkimi ubrankami prezentują się uroczo.

Jeśli masz ochotę znaleźć materiały na prezentowany temat, to przejdź tutaj 1 procent podatku lista organizacji i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Problem pojawia się w chwili, gdy ciuszków przybywa, maluch rośnie (rzeczy nie są już takie malutkie i zajmują więcej miejsca), natomiast parę pięknych sukienek czy t-shirt cars potrzebowalibyśmy powiesić na małych wieszakach – . Jeżeli komoda posiada przewijak, którego nie można rozmontować, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Gdy dziecko wyrośnie z etapu pieluszek, na pewno dojdziesz do wniosku, że komoda zrobiła się niepraktyczna. Dobrą alternatywą jest wtenczas przeznaczenie przegródek na przechowywanie mniejszych części konfekcji (majteczek, skarpet, rajtuz, piżamek bądź rękawiczek.

Wybór szafy musisz uzależnić od powierzchni, którą na to przeznaczysz. Szafy kątowe są nadzwyczaj pojemne, ale zajmują cały kąt pokoju. Praktycznym rozwiązaniem, spełniającym swoją funkcję przez wiele następnych lat, będzie zamontowanie szafy z drzwiami przesuwnymi. Obojętnie, jak dużą szafę kupisz, bez odpowiedniej organizacji nie będziesz w stanie utrzymać porządku.

Przede wszystkim nie umieszczaj w niej wszelkich ciuszków, jakie ma malec.

Interesuje Cię omawiany temat? Jeśli tak, to pod tym linkiem odnajdziesz podobne pasjonujące dane, których nie stracisz z pamięci długo.

W latem taka odzież dziecięca jak zimowe katany, szaliki bądź rękawiczki będą ci całkowicie zbędne, dlatego nie powinny absorbować miejsca.