Zdrówko

Uzdrawianie kwantowe oraz duchowe – czyli, leczenie nie uwzględniając ingerencji wewnątrz fizyczne wnętrze naszego ciałka

Na czym polega uleczanie kwantowe oraz jakimi rzeczami się różni od bioenergoterapii? A uleczanie duchowe? Na jakich zasadach to działa i w czym pomaga? Czy obie formy uzdrawiania są bezpieczne oraz skuteczne? Tego wszyściutkiego dowiesz się, odczytując nasz nowy artykuł!

moda

Autor: BOSS Green
Źródło: BOSS Green
dziecko

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com
Bioenergoterapia jest to używany jeszcze niedawno temu termin, który to wielu personom kojarzy się z oszukiwaniem naiwnych person, oraz nawet i zwykłą głupotą. Istnieje jednakże bardzo dużo zwolenników tej metody, która zaliczana jest do medycyny niekonwencjonalnej. Z jakiego powodu jednakże mówimy o tej rzeczy, skoro w temaciku nie ma o tym słowa? Otóż jest, lecz pod innego rodzaju nazwą. Od niedawnej pory bioenergoterapię nazywa się: uzdrawianie kwantowe, które to często mamy możliwość wynaleźć pod hasłem: „Leczenie bez skalpela”. Polega ona na uleczaniu poprzez dotyk, i chociaż autentyczność takiego typu zbiegów – fakt, czy one działają – nie bywa w żadnym miejscu potwierdzony naukowo, to sporo ludzi w to wierzy. Jest to najprawdopodobniej zasługa siły sugestii, która to potrafi zdziałać najczęściej niemożliwe.
Kobieta, piegi

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia
Jeśli chodzi o uzdrawianie duchowe, to jeżeli dobrze się temu po przyglądać, bywa to rodzaj terapii, jednak przeprowadzany nie przez Psychologów, jednakże persony mające posiadaniu certyfikaty i dyplomy z przeróżnych zajęć związanych z duchowością a także tak nazywanymi „Bioradami”.

Tego typu uzdrawianiu istnieje możliwość się poddać wewnątrz bardzo dużo niełatwych sytuacjach. Ogólnikowo rzecz ujmując obydwie metody uzdrawiania same w sobie są bezpieczne, lecz dużo jest zależna od naszego własnego nastawienia.

Zaciekawił Cię ten wątek? W takim razie kliknij w link do serwisu ośrodek leczenia depresji i ciesz się kolejnymi faktami. W razie jakiś pytań – odezwij się do nas.

To samota sam rzecz tyczy się ich skuteczności.