Dla dzieciaków

Ulubione zabawki dla dziewczynek w każdym wieku

Małe dziewczynki mają swoje ulubione zabawki. Wprawdzie pewne dziewczynki uwielbiają zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednak wiele wciąż trudni się lalkami i opieką nad nimi. Już w wypadku niemowląt można dostrzec, iż dziewczynki uwielbiają zasypiać przy lalkach, toteż dobrze wybrana poprzez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana upraszcza jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu może sprawdzić lub poczuć cokolwiek przyjemnego.

Z biegiem okresu okaże się, lub lalka szmaciana kupiona dla malutkiej dziewczynki będzie się jej podobała także w innych latach życia. Jeżeli zarówno będzie, to opiekunowie nie będą musieli przejmować się o kupno nowej zabawki dla córeczki.
hurtownia

Autor: Chika Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Starczy, aby pamiętali o częstym praniu tej lalki i utrzymywaniu jej w czystości, bowiem małe dziewczynki podobnie niczym chłopcy, uwielbiają całość wkładać do ust.
szpilki

Autor: DAVID MONROY
Źródło: http://www.flickr.com
Nieco starszą dziewczynkę bardzo ucieszy ten podarunek, niczym kołyska dla lalek (Drewniane kołyski dla lalek). Na początku będzie z niej korzystała w sposób mniej świadomy, ale z czasem zacznie układać swoją ulubioną lalkę do snu i czuwać nad nią w jego trakcie. Na pewno nazwie ją odpowiednim imieniem i zacznie się do niej przywiązywać.

Pragniemy zaprezentować Ci nowy artykuł na podobny temat. Liczymy na to, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Wejdź w link – tam czeka na Ciebie interesujące zagadnienie.

Dzięki czemu nauczy się, w który sposób wolno sprawować opiekę nad ludźmi słabszymi i sprawiać im przyjemność. Zacznie swojej lalce przyrządzać coś do jedzenia i robić zakupy spożywcze. W ten sposób będzie mogła nauczyć się odpowiedzialności i spełniania ról społecznych należących do kobiety. Z czasami kołyska dla lalek może zostać zastąpiona poprzez zeszyt do pisania dla niej przeznaczony. Mocy się to w chwili, jak najstarsza córeczka osiągnie już wiek wczesnoszkolny i będzie chciała nauczyć lalkę (lalka szmaciana) oraz własne rodzeństwo czytania i pisania.

W chwili, jak dziewczynki przestają już interesować się lalkami ich rodzice zastanawiają się, w jaki sposób mogą wykorzystać znajdujące się jeszcze w mieszkania lalki.

Niektórzy rodzice zostawiają je sobie na pamiątkę, a inni oddają do Domów Malucha czy pobliskich przedszkoli. Dzięki temu pokazują córeczkom, że posiadana przez nie lalka szmaciana potrafi sprawić przyjemność kolejnym dzieciom.