Zdrówko

Ubytek czasu potrafi bywać niezmiernie łatwy do zauważenia. W jaki sposób temu zapobiec?

Wraz z upływem lat o wiele bardziej widać go na naszej skórze. Głównie narażona na tę kwestię jest cała twarz. Czy może da się wstrzymać jakoś ten proces? W dalszej części tekstu parę interesujących alternatyw dla ubytku lat.

Obecna medycyna estetyczna potrafi robić cuda. Idąc się do centrum kosmetycznego otrzymamy pełną listę opcjonalnych zabiegów. Dobrze jest zanim się zdecydujemy skonsultować się z lekarzem, który określi co konkretnie pomoże nam na kwestię, które jest dla nas tak priorytetowe. Gdy mamy kłopoty z cellulitem to mamy możliwość wypróbować zabiegu opisywanego jako lipoliza ultradźwiękowa. Dzięki użyciu ultradźwięków w tych partiach ciała, na których robiony jest zabieg zamykanie naczynek lubin dochodzi do swoistej kawitacji. Proces ten działa na zasadzie dokładnego rozbicia tkanki tłuszczowej, iż ze znajdujących się wewnątrz komórek wytrącane są 3-glicerydy, które przez układ limfatyczny docierają do wątroby. Tam traktowane są jak tłuszcze wprost z jedzenia i w typowy sposób zostają wyrzucone z organizmu. Więcej dodatkowych informacji znajdziesz klikając na: lliposukcja ultradżwiękowa.

Szczupła sylwetka

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Innym problemem są zmarszczki mimiczne. Operacja laserem frykcyjnym nie wymaga znieczulenia. Szczególnie bezbolesne operacje jesteśmy w stanie wyszukać wpisując w wyszukiwarce „laser frakcyjny warszawa”. Dzięki temu pokaże się wiele poszukiwanych wyników. Prościej jest wejść pod adres: Podczas procesu gojenia uszkodzone komórki zastępowane są wspaniałą, zdrową tkanką. Wynikiem tego jest lepsza i młodsza skóra. Jest także parę bardziej radykalnych sposobów. Jedną z nich jest lipofilling. Jest to przeszczep tłuszczu pod oczy, który opiera się na użyciu osobistej tkanki tłuszczowej, szeroko używany do wygładzenia bruzd, usuwania zmarszczek, optycznej korekcji ust, układania sylwetki, powiększania piersi, poszerzania pośladków jak również redukcji ubytków spowodowanych kontuzjami, chorobami i wadami od urodzenia. Zabieg wykonasz w Klinika MariackiKażda z powyższych metod pozwala konkretnie usunąć negatywne wyniki upływu lat.

Jednak czy to będzie dość? Nie dla wszystkich. Niektóre persony posuwają się w odstarzaniu do coraz bardziej radykalnych przemian. Niestety – podobne zmiany także mają swój punkt krytyczny. Po przekroczeniu go zamiast się odmładzać, zaczynamy się jedynie konserwować.