Zdrówko

Tania ginekologia plastyczna dla Pań.

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części kobiecego ciała. Ginekologia plastyczna wskazana jest dla Pań, których naturalne deformacje okolic intymnych, uszkodzenie albo rozluźnienie tkanek krocza prowadzą do dyskomfortu, przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu i zmniejszają satysfakcję z seksu. Zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej są zabiegami niechirurgicznymi i małoinwazyjnymi, które wykonywają lekarze ginekolodzy. Każda operacja ginekologiczna przeprowadzana jest przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa i komfortu pacjentki.

Gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zabieg poprzedza wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie odbywa się badanie ginekologiczne, w czasie którego specjalista ginekolog wyklucza ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmiany, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu. Wygląd zewnętrznych narządów intymnych to niezwykle istotna kwestia dla każdej kobiety. Narządy rozrodcze kobiety, wraz z upływem czasu, pod wpływem przebytych porodów i operacji, zmieniają swój pierwotny wygląd, budowę oraz właściwości biologiczne.

Wszelkie zmiany w ich wyglądzie to kwestia, która ma ogromny wpływ na poczucie wartości kobiety, jej swobodę w kontaktach intymnych i jakość życia seksualnego. Ginekologia plastyczna zadedykowana jest kobietom w każdym wieku, którym naturalne deformacje narządów intymnych komplikują codzienne funkcjonowanie – znajdź gabinet ginekologiczny.

Przeglądnij naszą witrynę. Masz możliwość przeczytać na niej następne ciekawe posty. Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło informacji na ten temat.

Z ginekologii plastycznej, skorzystać mogą kobiety, które po porodzie borykają się z przypadkiem wypadnięcia pochwy, niepoprawnym zszyciem mięśni krocza, bliznami po porodzie powodującymi dyskomfort. Ginekologia plastyczna skierowana jest też dla kobiet w wieku około menopauzalnym oraz rozrodczym, które borykają się z suchością oraz podrażnieniami, wywołującymi świąd i dyskomfort.

Ginekologia plastyczna zadedykowana jest też kobietom w wieku menopazualnym albo w wieku rozrodczym, które uskarżają się na umiarkowany bądź całkowity zanik warg sromowych większych. Zabiegi ginekologii estetycznej przeznaczone są również dla Pań w okresie menopauzalnym z rozluźnionymi tkankami krocza.

Ginekologia plastyczna to najszybciej rozwijający się obszar ginekologii i chirurgii estetycznej, za sprawą której kobiety mają możliwość poprawy funkcjonalności i estetyki narządów płciowych. Istotne by pamiętać, iż brak samoakceptacji albo oziębłość seksualna, w większości przypadków, nie jest wynikiem złych relacji z partnerem, a dyskomfortem spowodowanym odmienną budową, wyglądem albo funkcjonalnością narządów płciowych. Zabiegi ginekologii plastycznej są wykonywane od wielu lat, jednakże dopiero na przestrzeni ostatnich kilku lat przestały być kwestią tabu.