Bez kategorii

Szczupła i wyrzeźbiona sylwetka to marzenie wielu ludzi — można ją uzyskać pod czujnym okiem specjalisty

Dziś trudno wyobrazić sobie, by żył ktokolwiek, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Chęć schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/

Niestety wiele osób ma słomiany zapał i zwykle kończy się na gromkich obietnicach. Aby nie porzucić ćwiczeń po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie się za nas i przeprowadzi przez ciężki okres gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres zwątpienia i niekiedy wściekłości, ale także szczęścia z osiąganych postępów. Musimy bowiem jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak sugerują, kiedy oferują różne tabletki oraz herbatki, ale to kompletne kłamstwo. Jedynie treningi i zbilansowana dieta przyniosą pożądany i trwały efekt.

Kliknij na odnośnik perełki cukrowe na tort, on przybliży Ci temat, który Cię aktualnie zaintrygował. Przeczytaj artykuł, zawierający ciekawe dane.

By nie załamywać się tym, że efekty nie są dostrzegalne natychmiast, należy przed sobą dostrzegać pojedyncze cele. To ułatwia zadanie. Prócz tego wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które sprawnie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści też do żadnej kontuzji. Częstym problemem ludzi, którzy trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na początkowych treningach, ponieważ chcą szybko widzieć efekty i bywają niecierpliwi. Przez ostatnie kilka lat prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle chcą biegać po 30 km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To może mieć bolesne skutki.