Zdrówko

Szczotka do zębów soniczna philips i irygator braun oral b – a więc, najlepsze metody do ochrony jamy ustnej

Poszukujesz najwSPAnialszej szczotki do zębów? Zwróć spojrzenie na szczotkę soniczną od firmy Philips! A może już ją masz a szukasz najwspanialszego irygatora, który wyczyści twoją jamę ustną z pozostałych bakterii oraz przy okazji pomoże twoim dziąsłom? Jeśli choć jedna spośród tych rzeczy się zgadza, to dobrze trafiłeś!

zdrowie - malunek

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia soniczna, używana wewnątrz marki Philips, na dany chwilkę bywa jedną spośród najszybszych oraz najwspanialszych form mycia ząbków. Szczoteczka soniczna Philips działa przez dwie minutki i w tym konkretnym czasie robi parę czynności.

Jeżeli możesz uzyskać inne dane na ten wątek, to wykorzystaj to oraz kliknij na poniższy link i przeczytaj na stronie (http://www.rajsoczewek.pl/soczewki-dwutygodniowe).

Pierwsza – po załączeniu aktywuje wibrowanie soniczne o dużej częstotliwości. 2 – po włożeniu włosia szczoteczka zaczyna działać robiąc sześćdziesiąt dwa tysiaki poruszeń sonicznych na minutę. 3 – W tym konkretnym czasie usuwa 10 razy więcej płyty nazębnej, niż zwyczajna szczotka dzięki mikrobąbelkom, a także na końcówce w 4 punkcie eliminuje płytę z dziąseł sięgając do 100%! Po co w tego rodzaju przypadku irygator do dziąseł? Już tłumaczymy!

Jak jest wiadome, każda kawałek ciała wymaga pojedynczej pielęgnacji – to samo tyczy się ząbków oraz dziąseł. Wspomniana wyżej szczoteczka soniczna posiada za robotę tylko myć nasze zęby i dziąsła. Faktem bywa jednakże, że dziąsła nie wyłącznie powinno się zmywać. I w to miejsce wchodzi irygator braun oral b. Robotą irygatora, bywa oczyszczanie przestrzeni pomiędzy-zębowych, oraz nie łatwo dostępnych miejsc. Przy okazji masuje on dziąsła wpływając na ich ukrwienie – .

Powstało parę funkcji, które to wyszczególniają nasz irygator: strumień razem z mikrobąbelkami, technika „Mini-Turbine”, unikatowy strumień wirujący, strumień skupiony, i kilka innych.