Zdrówko

Sprzedaż leków i suplementów diety przez internet – w trosce o zdrowie i komfort konsumenta

Apteki prowadzące sprzedaż internetową to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej konsumentów. Kupno leków i suplementów diety w zaciszu własnego domu jest wygodne, a w niektórych przypadkach pozwala również uniknąć skrępowania.

Poza tym ceny proponowane przez apteki internetowe często są niższe niż te z jakimi spotykamu się w tradycyjnych aptekach.
Jak uniknąć hemoroidów?
procto hemolan comfort tabletki
Hemoroidy to choroba, która daje bardzo uporczywe objawy. Dotyczy wielu osób, a równocześnie jest wstydliwa. Na szczęście obecnie dostępnych jest wiele produktów, które pozwalają nie tylko leczyć hemoroidy, ale także zapobiec powstaniu takiego problemu. PROCTO HEMOLAN Control tabletki to lek, który wpływa na poprawę napięcia ścian naczyń krwionośnych, dzięki czemu działa ochronnie na żyły oraz skutecznie ogranicza ich skłonność do pękania. Jedna tabletka leku PROCTO-HEMOLAN Control zawiera 1000 mg diosminy (substancji czynnej leku, która przyczynia się do wzrostu drenażu limfatycznego intensyfikując ruchy perystaltyczne naczyń chłonnych oraz przepływu limfy), inne składniki to alkohol poliwinylowy, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, talk, stearynian magnezu. Lek – informacje – ma wpływ na mikrokrążenie, przez co ogranicza stopień przepuszczalności naczyń krwionośnych, pomaga eliminować okołonaczyniowe stany zapalne i pozwala uniknąć zastoju w mikrokrążeniu. Jednocześnie lek PROCTO-HEMOLAN Control ogranicza także skłonność do pękania małych naczyń krwionośnych. Lek PROCTO-HEMOLAN Control ma postać tabletek do doustnego stosowania. Wskazaniem do zażywania leku jest nasilenie objawów związanych z żylakami odbytu, czyli hemoroidami. Należy przyjmować preparat w następujący sposób: w dawce wynoszącej 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a potem 2 tabletki na dobę przez 3 dni, albo według zaleceń lekarza. Najlepiej przyjmować tabletkę w czasie spożywania posiłku w celu zapewnienia lepszego wchłaniania składników. Przeciwwskazania do stosowania leku to nadwrażliwość na substancje składowe preparatu oraz ciąża i okres karmienia piersią.
Antycellulitowy suplement
Cellulit to kłopot wielu kobiet i to niezależnie od wieku. Może być przyczyną niezadowolenia z wyglądu swego ciała i doprowadzić do kompleksów związanych z jego odsłanianiem w czasie wakacji, na basenie czy podczas intymnych sytuacji. Cellulit przypominający strukturę skórki pomarańczy jest efektem nierównomiernego rozmieszczenia się tkanki tłuszczowej, a więc aby z nim walczyć należy zredukować jej ilość.

Takie działanie ma dwufazowy system Asystor Slim Cellu. Jest to suplement diety (na rano i na wieczór) zawierający kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz pestek winogron. Wyciąg z alg brunatnych powoduje zmniejszenia wchłaniania tłuszczów i eliminuje jego zapasy, natomiast wyciąg z pestek winogron wspiera kontrolowanie wagi a co za tym idzie sprzyja redukcji cellulitu.