Dla dzieciaków

Rzeczy dla najmłodszych

Jeśli chodzi o małe dzieci, to każdy dobrze wie jak jest. Nieistotne czy mamy własne dzieci, czy nie to rozumiemy, że czeka nas kupno całej wyprawki. Później wydaje nam się, że dzieciaki rosną trochę wolniej i nie musimy niemalże stale kupować maluchom ubranek. Jednak i tak częstość kupowania rzeczy dla dziecka jest o niebo większa, niż częstość kupowania czegokolwiek dla dorosłego człowieka. Nawet kocyki dla dzieci musimy kupować częściej i w większej ilości.

kocyki dla dzieci

Autor: Henry Burrows
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego? Po pierwsze kocyki dla dzieci powinniśmy częściej prać, więc szybciej się zużywają. Dodatkowo trzeba mieć kocyk do popołudniowej drzemki, do łóżeczka, do wózeczka, do samochodu. oczywiście moglibyśmy wszędzie używać jednego kocyka, ale rzeczywiście dobrze mieć na podorędziu parę kocyków. Dobrze też wybierać ładne kocyki, które pokażą, co nasze dziecko lubi. Jeżeli dziecko jest trochę większe, to dobrze wybrać kocyk z postaciami z ulubionej bajki. Wtedy z większą chęcią nasze dziecko będzie z takiego kocyka korzystało. Doskonały przykład w tym źródle: kocyki dla dzieci na

śpioszki dla dzieci

Autor: O Liver
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwi ciuch dla małego dzieciaczka
Gdy chcielibyśmy zrobić fajny prezent mamie i jej nowo narodzonemu dziecku to idealną opcją będą śpioszki. Dla niektórych może się wydawać, że to zbyt praktyczny pomysł, lepiej maluszkowi wybrać sukieneczkę albo jakąś kurteczkę na potem, ale prawda jest taka, że na początku najbardziej niezbędne są śpiochy i pampersy. I chociaż może właśnie pampersy to zbyt praktyczne rozwiązanie, o tyle śpioszki możemy kupić bardzo różne i na pewno każda mama ucieszy się, że posiada następne śpioszki na zmianę.

Dlatego jeśli chcielibyśmy przynieść coś w prezencie to śpiochy będą idealne. Części osób wydaje się, że mogą kupić złe śpioszki. Ale, bez paniki, na wszystkich są rozmiary według miesięcylub zostały opisane centymetrami. Jeśli sami nie za bardzo nie ogarniamy, to zawsze można wykonać telefon do rodziców dziecka, do którego się wybieramy, żeby powiedzieli nam jak duży jest bobas. Jeżeli się nie dodzwonimy, to pamiętajmy też o tym, że najlepiej wybrać trochę większe śpiochy aniżeli za małe.

Dobrze też nie odcinać metki, bo wtedy rodzic będzie mógł wymienić śpioszki. A jeśli mowa o kolorach i wzorach to przy wybieraniu jest pełna dowolność. Nie trzeba się, pod tym względem niczym martwić. Wystarczy wybrać takie śpiochy, które uważamy za okej.