Dla dzieciaków

Rodzaje termoforów dla malutkich dzieci – świetnego sposobu na bolące brzuszki

Kiedy w naszym domu pojawia się niemowlę, to duża radość dla każdego członka rodziny. Bez względu na to czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem odczuwamy niezwykłe szczęście, że możemy opiekować się taką drobną istotką. Niestety maluchy naprawdę często cierpią na bóle brzuszków. Staramy się nosić niemowlaki, czekając aż im się nie odbije, klepać im plecki, lecz nie zawsze to pomaga. Niekiedy niezbędne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie odróżnia się typy termoforów, które można wykorzystywać, gdy i nasze dziecko dopadnie ta dolegliwość?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka jest termoforem z pestkami, które zastępują gorącą wodę – termofor z pestek dla niemowlaka.

Zaintrygowały Cię poniższe treści? Szalenie nas to raduje i od razu zapraszamy Cię do wpisu autora po następną porcję szczegółów.

W przypadku malutkich dzieci użycie jej byłoby nadzwyczaj niebezpieczne, więc zastosowanie suchych termoforów jest doskonałym wyjściem, a co kluczowe, z powodzeniem mogą z nich korzystać również osoby dorosłe. Nim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, aby podgrzać go czy to w mikrofalówce, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeżeli jest właśnie sezon grzewczy. Jeśli natomiast włożymy termofor do zamrażarki, fantastycznie przyda się na stłuczenia dla starszego dziecka. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa czy pszenicy, którymi posługujemy się w ten sam sposób, jak w przypadku termoforów z pestkami. Jeżeli mają także wyjmowane wkłady, pokrowce można bez kłopotu myć. Ostatni typ to termofor z wkładem solnym. Warto wybierać kolorowe termofory, których maluch nie będzie wyrzucać z kołyski. Wiele takich produktów ma np. wesołe, szeleszczące metki uwielbiane przez pociechy, gdyż mogą je ciągać i bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze takie rzeczy, ponieważ termofor może wielokrotnie towarzyszyć naszemu malcowi, z tego powodu ma mu się podobać. Dolegliwości brzuszka są nieprzyjemne i dla malca, i dla rodziców, zatem warto wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – zobacz produkty od FIORINO, jaki znakomicie da sobie radę z tym kłopotem. Wybierz jeden z scharakteryzowanych powyżej rodzajów termoforów, a błyskawicznie przekonasz się o ich skuteczności oraz twój malec już nigdy nie będzie cierpieć z racji takich przypadłości.