Zdrówko

Recepta na zdrowa skórę w okresie zimy

Wrażliwa cera wymaga specjalnej pielęgnacji, szczególnie zimą. Na tę porę roku powinniśmy znaleźć kosmetyk, który ochroni skórę przed szkodliwym działaniem wiatru i mrozu.

kuchnia

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com
eksperci marki Iwostin we współpracy z dermatologami stworzyli dermoceutyki czyli produkty, które działają wielowymiarowo. Kremy Iwostin skutecznie niwelują różne problemy cery i gwarantują jej odpowiednią ochronę. Dermoceutyki Iwositn wytwarzane są według wysokich standardów, przy wykorzystaniu innowacyjnych składników oraz zgodnie z najnowszymi trendami w kosmetologii. Nie zawierają środków zapachowych ani barwników, stąd polecane są zwłaszcza osobom ze skóra wrazliwą lub ze skłonnością do alergii. Firma Iwostin rekomenduje na zimę krem ochronny z lipidami.
Krem marki Iwostin z lipidami – przeznaczony do uzupełniania niedoboru lipidów, stwarza na skórze subtelny film, który skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem warunków pogodowych, takich jak mróz oraz wiatr. Co więcej, zmiękcza i odżywia skórę, jednocześnie przywracając naturalną funkcję ochronną. Jest to produkt bezpieczny dla skóry wrażliwej, rekomendowany do zastosowania u dzieci już powyżej 3 miesiąca życia. Kosmetyk – http://beautikon.com/blog/pielegnacja-skory-pod-oczami/ – należy rozprowadzać na partiach skóry, które narażone są na wpływ czynników zewnętrznych, przed każdym wyjściem z domu. Skuteczność i bezpieczeństwo kremu Iwostin z lipidami są potwierdzone klinicznie.

Specjaliści Iwostin rekomendują na zimę również balsam do ust SPF 20, który efektywnie natłuszcza wyszuszone usta, koi spierzchniętą skórę i chroni przed mrozem.