Dla dzieciaków

Psychoterapia – dowiedź się więcej!

Pracownia psychoterapii powstała dla osób, które z różnych względów potrzebują wyspecjalizowanej konsultacji psychologicznej. Między słowami to przede wszystkim miejsce, gdzie osoby będące w niecodziennej sytuacji życiowej lub borykające się z problemami emocjonalnymi i psychologicznymi czy lękami, mogą wybrać odpowiedni rodzaj psychoterapii.

dzieci

Autor: Kobi Light
Źródło: Kobi Light
Często ludzie doświadczający depresji lub innych zaburzeń utrudniających im normalne funkcjonowanie boją się skorzystać z porady specjalisty. Między słowami to wyjątkowa pracownia, do której można udać się bez obaw.http://nowafarmacja.com.pl/franczyza/franczyza-na-probe/ >>> Nowa FarmacjaNa miejscu czeka na każdego doświadczony psychoterapeuta Wrocław, ul. Pawia 40i/2a to dokładny adres Pracowni Między Słowami.

Osoby udzielające pomocy i prowadzące zajęcia oraz sesje w Pracowni Między Słowami mają duże doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi jak i z młodzieżą oraz dziećmi.

Czy jakiś komentarz ze strony (http://lajkonik-pik.pl/) namówił Cię do napisania swej opinii? Bardzo nam przyjemnie. Zatem nie zwlekaj i pisz coś!

W pracowni systematycznie prowadzone są warsztaty, szkolenia oraz liczne terapie grupowe i indywidualne o zróżnicowanej tematyce i przeznaczeniu dla konkretnych grup osób.