Bez kategorii

Przykładowy opis kilku popularnych postaci z wielkiej rodziny lalek Monster High.

Wiele dzieci raczej nie lubi spokojnych, lecz tak naprawdę nijakich postaci bajkowych, a zdecydowanie bardziej odpowiadać im będą najróżniejsze potwory, które lubią trochę nabroić.

Okulary, sport

Autor: JZO Sp. z o.o.
Źródło: JZO Sp. z o.o.
I dla takich właśnie dzieci powstały lalki Monster High, inspirowane głównie postaciami z filmów grozy oraz horrorów. Miłośnicy tych klimatów będą od razu wiedzieli, skąd czerpane były inspiracje, bowiem raczej nie będzie kłopotów z poznaniem zombie, duchów, wilkołaków czy przykładowo Draculi. Lecz oprócz fizycznego podobieństwa do jakiejś postaci monster high mają swoją osobowość, przez co każda lalka jest całkowicie inna – monster high clawdeen.

Interesujący wpis? Jeśli tak, kliknij tutaj – w tym serwisie (https://www.hotelaqua.pl/pakiety) na pewno wyszukasz coś absorbującego, zatem ten odnośnik powinien być dla Ciebie interesujący.

Na przykład monster high ghoulia uznawana jest za najmądrzejszą z uczennic w szkole, ale równocześnie jest zestresowana i nieśmiała. Ogromnie lubi się uczyć, a swoją wyjątkową inteligencją znacząco przerasta innych uczniów.

pościel

Autor: Eliot Phillips
Źródło: http://www.flickr.com
sprzedaż

Autor: Marina del Castell
Źródło: http://www.flickr.com
Zupełnym przeciwieństwem jest monster high clawdeen. Będzie ją rozpierać niesamowita energia i żywotność, a jednocześnie jest naprawdę dobrą znawczynią mody. W przyszłości ma sama plany zostać znaną projektantką, a póki co robi dużo, aby się wyróżniać z tłumu. Z pewnością pomaga jej w tym mocno mocno wysportowana figura z burzą brązowych loków, które często są poddawane najróżniejszym eksperymentom. Co ciekawe, w ustach ma dwa niezwykle ostre kły, natomiast dłonie są zakończone tak samo ostrymi pazurami (clawdeen wolf z monster high to fajna lalka).

W związku z tym że monster high clawdeen wolf jest wilkołakiem, to ma oczywiście wszystkie cechy tej postaci, czyli doskonały węch, wilcze zachowanie oraz podatność na wpływ księżyca.