Zdrówko

Przeróżnego rodzaju korony jako odbudowanie zębów

Piękne, zdrowe zęby są marzeniem wielu osób, którym nie było to dane genetycznie. W obecnych czasach jest mnóstwo metod na rekonstruowanie zębów.
Jedną z metod na idealne uzębienie są rozmaitego gatunku korony.

Zdrowy sen

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Turbo szczotka

Autor: Hoover
Źródło: Hoover
Odróżniają się one estetyką, odpornością i ceną, zdołają być sporządzone z rozmaitych materiałów jak i przeróżnymi technologiami. Wykonanie koron protetycznych to jeden z najbardziej popularnych rozwiązań na odnowę mocno zużytych zębów. Prawidłowe jej wykonanie, także odpowiednia higiena jamy ustnej jest w stanie zagwarantować trwałość takiej rekonstrukcji na sporo lat. Korony porcelanowe świetnie kopiują powierzchowność naturalnych zębów. Korona z porcelany jest najpopularniejsza ze względu na względnie małą cenę. Jej podbudowa sporządzona jest ze specjalnego stopu metali. Jeżeli chcemy, żeby wyglądała doskonale to niezbędne jest spore oszlifowanie zęba, na jakim założona zostanie korona. Jej wartością jest wielka trwałość.
Zepsute uzębienie w istotny sposób oddziałuje na powierzchowność. Coraz to powszechniej aplikowane są korony i mosty sporządzone z tlenku cyrkonu licowane ceramiką. Ich niewątpliwą wartością jest to, że korony cyrkonowe są lekkie i nadzwyczaj trwałe, posiadają wytrzymałość stali, a równocześnie przepuszczają światło, dlatego wyglądają jak oryginalne, a nie sztuczne zęby.

Myślisz, że ten artykuł jest godny polecenia? Jeżeli tak, to niewątpliwie zainteresuje Cię również ta rekomendowana oferta (http://hipokrates-olesnica.pl/kontakt/), ponieważ dotyczy zbliżonej problematyki.

Można je wykonywać także w odcinkach bocznych.

Bez względu na to, czym spowodowane są braki w uzębieniu, Pacjent posiada sposobność poprawić swój wygląd. Bez względu na to którą procedurę poleci mu stomatolog, pacjent ma wiele możliwości na udoskonalenie swojego wyglądu i samopoczucia.