Informacje sportowe

Przemyśl pierwszy raz cykl na sterydach

Jeśli dopiero zaczynamy osobistą historię ze konsumowaniem sterydów musimy być czujni i przede wszystkim wyselekcjonować dla siebie dobrane specyfiki. Nie bywa to łatwe, ponieważ w sprzedaży wypatrzymy niemało preparatów, jakie z pozoru mogą nam się wydawać dobre, a potem okaże się, że wcale takie nie są.

trening

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Przyjmowanie sterydów może przyczynić się do marskości wątroby, co jest procesem nieodwracalnym. Jeżeli nie chcemy zmagać się z taką sprawą, pamiętajmy o tym, ażeby planować pierwszy cykl sterydowy.

Szczególnie jest to inteligentne zażywanie sterydów zgodnie z instrukcją dodaną do opakowania, zastosowanie się do zaleceń w pouczeniu, etapy mające na celu odbezpieczenie, właściwa dieta, a także absencja różnych używek, ażeby nie zrujnować wyników kuracji.

Pamiętajmy o tym, by przy przyjmowaniu sterydów zadbać o suplementy, które mają także na celu osłonienie wątroby. Jeśliby w czasie kuracji wystąpiły następstwa niepożądane poleca się od razu odrzucić ten etap. Wskazówką do zwycięstwa bywa właściwe przyrządzanie dawki sterydów, w taki sposób, by nie zaszkodziła naszemu organizmowi, ale dopuściła zdobyć zamiary połączone z treningami.

Jednakże pamiętajmy, że to nie koniec. Planując pierwszy cykl sterydowy pamiętajmy, że najistotniejsza jest dieta, która powinna być bogata w dużo korzystnych elementów jak witaminy, bądź minerały. Pamiętajmy również o tym, że są to hormony, w związku z tym trzeba dozować je roztropnie i nie przesadzać.

Nie powinniśmy także trenować nad swoje siły, bo nieraz możemy otrzymać wynik odwrotny do zamyślonego.

mięśnie

Autor: 2014uknz
Źródło: http://www.flickr.com
Uważniej czytajmy skład sterydów, a w wypadku pytań, niezwłocznie je skonsultujmy. W przeciwnym razie, możemy mieć kłopoty zdrowotne a też poważne zakłócenia hormonalne. Wątroba w procesie cyklu, wymaga naszej szczególnej pieczy, zatem wskazane jest zdecydować się na przyjęcie leków o charakterze osłonowym.

W pierwszym cyklu sterydowym powinniśmy zachować umiar i posiadać świadomość tego, że sterydy zdołają zniszczyć nasz system. Miejmy na uwadze osobiste zdrowie i nie podejmujmy kiepskich postanowień.