Dla dzieciaków

Produkty przeznaczone dla maluchów

Stosowna pielęgnacja noworodka zagwarantuje nie jedynie komfort spania, zabawy i jedzenia, lecz również pomoże rodzicom odnaleźć się w nowej sytuacji. Wybierając wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt pozwalamy każdemu maluszkowi otaczać się najlepszymi produktami.

dziecko w mieszkaniu

Autor: Benjamin Vander Steen
Źródło: http://www.flickr.com
Artykuły dla niemowląt wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Karmienie, kąpiel, zabezpieczenia i fachowe urządzenia. Każda z tych kategorii będzie konieczną częścią życia niemowlaka. Dlatego niezbędne przygotowanie jest konieczne, żeby dziecko mogło się czuć w domku miło i bezpiecznie.

Jeżeli chodzi o karmienie na początek konieczne są butelki dla niemowląt . Dopiero po pewnym czasie konieczne będą sztućce dla dzieci (komentarz z strony) (najodpowiedniej silikonowe, względnie plastikowe). Co jeżeli idzie o kosmetyki? Otóż tutaj niestety sprawa nie jest prosta. Różne dzieci rozmaicie reagują na dany kosmetyk.

Co dla jednych jest dobre, inne dzieci może uczulać. Nie róbmy przeto rezerw. Kupmy początkowo małą ilość, aby zdołać przetestować czy nasz maluch toleruje konkretny kosmetyk. Co ogólnie jest nam potrzebne? Na pewno potrzebne jest mydło, krem na odparzenia, oliwka czy ciekła parafina do natłuszczania skóry dziecka, balsam. Świetnie sprawdzają się w kąpieli tzw. emulsje dla uczuleniowców.

Co z dodatków higienicznych? Otóż bezapelacyjnie wanienka, jeżeli nie wybieramy w zestawie z komodą, ręcznik – więcej na ten temat tutaj kąpielowy, myjka, komplet do dezynfekowania pępka, termometr do wody, patyki do uszu z zabezpieczeniem, płatki kosmetyczne nieodzowne do pielęgnacji buzi oraz oczu dziecka, sól fizjologiczna do higieny oczu, delikatna szczotka do włosków, obcinaczki do paznokci, aspirator do nosa, ciepłomierz (najlepiej do pomiaru temperatury w uszach), chusteczki nawilżone, pieluszki jednorazowe, pieluszki flanelowe, płyn do prania rzeczy malucha.

niemowlak

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Może nam się również przydać, szczególnie zimą nawilżacz powietrza, podgrzewacz do pokarmów oraz laktator.

Czy taka problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem zapewne też Cię zaintryguje.

Są to jednakże akcesoria, które można zakupić już po powrocie ze szpitala, szacując czy istotnie są nam niezbędne. Poszukiwanie śpiochów, przebieranie pośród betów jak też kocyków, lub wybieranie wózeczka i łóżeczka to niesamowita radość. Dobrze jest jednak dokładnie przemyśleć nasze zakupy, ażeby nie nagromadzać zbędnych rzeczy.