Informacje sportowe

Poszukujesz prezentu dla swojego chłopaka? Aktualnie nowoczesne dodatki są na czasie!

Obecnie zdecydowanie więcej osób stawia na zakup użytecznych i praktycznych niespodzianek. Jak wiadomo, coś takiego jest dużo droższe, jednak może przynieść prawdziwą przyjemność obdarowywanej osobie. W związku z tym, jeżeli poszukujesz wymarzonego prezentu dla swojego współmałżonka to winnaś postawić na zakup jakiegoś innowacyjnego gadżetu.

Dron Phantom

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Twój chłopak kocha sporty ekstremalne, takie jak przykładowo snowboard, skoki na spadochronie bądź rower górki to nie powinnaś się więcej czasu głowić, tylko już teraz wyruszyć do sklepu z elektroniką. Znajdziesz tam na pewno różne kamery sportowe, które przyciągną Twoją uwagę. Powinno się zauważyć, iż ich ceny są bardzo zróżnicowane, tym samym każdy może znaleźć coś na co będzie go stać – zobacz stronę. Cena najczęściej nie przekracza 2000 zł, jednakże bezproblemowo uda nam się wyszukać coś poniżej 1000 zł. Wiadomo, iż kamery sportowe z wyższej półki oferują więcej możliwości, wskutek tego mogą być użyteczne do różnorodnych celów. Taki podarek bezsprzecznie uraduje każdego sportowca, który chciałby nagrywać swoje wyczyny. Jeśli nie sądzisz, iż kamera jest odpowiednim rozwiązaniem, to być może dobrze jest dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie bezzałogowych statków latających. W tej chwili są one na czasie i mnóstwo osób decyduje się na ich zakup. Tutaj trzeba podkreślić, że drony nabywane w supermarketach są wyłącznie zabawką i nie nadają się do niczego innego. Z tej przyczyny zamierzając zakupić tego rodzaju urządzenie powinniśmy postawić na coś bardziej profesjonalnego. Takim sprzętem z całą pewnością jest dron DJI Inspire 1, który jest jednym z najbardziej renomowanych urządzeń. Jego istotne zalety to głównie samoczynne startowanie oraz lądowanie, a także stabilizator lotu.

kamera sportowa

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
W dodatku DJI Inspire 1 ma kamerę, które rejestruje sceny o rozdzielczości 4K. Niestety takie urządzenie jest drogie i nie każdego z nas będzie na nie stać. Należałoby jednak wspomnieć, że bez problemu może ono służyć również do profesjonalnych zleceń. Nie nabywaj ponownie skarpetek, bielizny czy portfela dla własnego faceta – czytaj tu. Postaw na innowacyjność, a możesz mieć pewność, że osoba obdarowywane stanie się bardzo szczęśliwa!