Dla dzieciaków

Poduszka do karmienia jako dobry wybór

Każda matka winna wiedzieć że przy karmieniu piersią poduszka bardzo wspiera.
Zdarzają się okresy, gdy dziecko domaga się piersi nawet co godzinę, dlatego tak ważne jest, by było matce wygodnie i żeby wyselekcjonować stosowną poduszkę do karmienia.

problemy

Autor: gina pina
Źródło: http://www.flickr.com
rehabilitacja

Autor: Ben Sutherland
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór poduszek do karmienia piersią jest wielki. Modele poduszek do karmienia są często sformowane we współpracy ze specjalistami. Poduszka uszyta jest z wysokiej jakości atestowanych surowców, bezproblemowa do uprania. Musi ona dostarczać pleckom i głowie malucha stosowne podparcie, nie może więc być zbyt miękka, zapadająca się pod ciężarem ciała malucha. Perfekcyjna poduszka do karmienia winna cały czas zostawać we właściwym miejscu, a nie przemieszczać się przy najdrobniejszym ruchu. Winna posiadać też zdejmowany pokrowiec, najlepiej z bawełny, jaki jest możliwość łatwo wyczyścić i uprać.
poduszka do karmienia

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Poduszka do karmienia sprawdza się przede wszystkim w pierwszych tygodniach po porodzie, kiedy dziecko jest maleńkie, a komfortowe ustawienie się w trakcie karmienia bywa trudne. Do większej części sylwetek pasuje poduszka w układzie litery C, jaka daje właściwe podparcie dla ramienia i gwarantuje optymalne ustawienie malucha.
Można zdecydować się na poduszkę ze specjalnym paskiem i szansą zaczepienia jej wokół paska, czy też bez tej opcji. Na rynku są również szczególne poduszki dla bliźniaków, jak również w wersji podróżnej, łatwe do przenoszenia dzięki swym mniejszym wymiarom.

Poniektóre Matki lubią poduszki w formie podpory w trakcie snu w ciąży, jakie następnie stosują do karmienia maluszka.

W tym tekście znajdziesz z całą pewnością warte zainteresowania informacje, ale wejdź też ten link – ta unikalna strona internetowa (http://korepetycjezinformatyki.pl/3-sposoby-na/) przedstawia analogiczną tematykę.

Poduszka do karmienia jest wartościowym artykułem, który sprawdza się zwłaszcza w początkowych tygodniach po porodzie.