Zdrówko

Podstawowe informacje na temat operacji plastycznej pochwy, metod jej wykonywania i zaleceniach po wykonaniu.

Panie w dzisiejszych czasach mają coraz większą świadomość swoich potrzeb, między innymi będzie to też dotyczyć sfery seksualnej. Po pierwsze czerpią z niego satysfakcję, same wiedzą doskonale czego od niego chcą i chętnie się o to starają.

operacja plastyczna pochwy

Autor: hisa fujimoto
Źródło: http://www.flickr.com

A bardzo pomocna w czerpaniu rozkoszy jest waginoplastyka, czyli plastyka pochwy – Gyncentrumstało się znacznie lepsze w porównaniu z tym, co miało miejsce wcześniej.
Typowa nie będzie zabiegiem o dużym stopniu skomplikowania i wymagającym jakiś specjalnych przygotowań. Najczęściej wykonywana jest ona przed ginekologów, z powodu swojego doświadczenia takie osoby posiadają niezbędne kompetencje.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy umieszczone na tej witrynie wiadomości są wystarczająco dokładne, to zobacz źródło, które użyto do zredagowania tego tekstu.

Zabieg wykonuje się w ogólnej narkozie, więc niezbędne jest wykonanie przed nim odpowiednich badań mających potwierdzić odpowiedni stan zdrowia. W jego trakcie lekarz dermatolog irlandia nacina tylną ściankę pochwy, a następnie usuwa nadmiarowe tkanki i wszystko zszywa.

Przez kolejne dwa miesiące następuje powrót do pełnej formy, i w tym czasie trzeba się powstrzymać od kontaktów seksualnych. Zdecydowana większość pań, które podjęły decyzję o wykonaniu waginoplastyki bardzo chwali sobie potem jej rezultaty.